Wybór szkoły

Gdzie szukać wiedzy? Na jakie kursy się zapisać? Jaką szkołę wybrać? Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ryta
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2022, 11:53

Wybór szkoły

Post autor: ryta »

Wiem, że wprawdzie na razie większość dzieciaków zapewne myśli tylko i wyłącznie o wakacjach, natomiast dzieci, które kończą edukację w szkole podstawowej właśnie wybierają miejsca, w których chciałby się szkolić dalej. moje dziecko wybrało szkołę, dzisiaj byliśmy zrobić zdjęcia do dokumentów, wszystko co potrzebne zostało już złożone. Tak naprawdę teraz pozostaje nam czekać na wyniki.
Kasiulka

Re: Wybór szkoły

Post autor: Kasiulka »

Zgadza się, choć na pewno są też i takie dzieci, które próbują przekonać swoich rodziców / opiekunów do przejścia na nauczanie domowe. Jako nauczycielka, widzę, że jest to coraz bardziej powszechna praktyka, która zdecydowanie częściej występuje w liceum, aniżeli na etapie szkoły podstawowej, choć trend jest zmienny. Wielu rodziców zauważa, że wystarczy jeden uczeń nienadążający za materiałem lub niegrzeczny i cała klasa na tym traci. Póki w klasach jest więcej niż naście dzieci, to niestety myślę że będziemy notować coraz większy odpływ dzieci ze szkół na rzecz nauki w domu.
ODPOWIEDZ