Studia w Anglii?

Gdzie szukać wiedzy? Na jakie kursy się zapisać? Jaką szkołę wybrać? Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 141
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:11

Studia w Anglii?

Post autor: maksik »

Na https://studiawanglii.pl/ dostępna jest oferta doradztwa w temacie podjęcia nauki na uczelniach w Anglii i Walii. Jest wiele uczelni gdzie można podjąć naukę w różnych kierunkach. Czy warto? Czy ktoś zdecydował się na taką naukę i może podzielić się opinią?

ziele przetacznika
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 81
Rejestracja: 22 lip 2019, 20:46

Re: Studia w Anglii?

Post autor: vojtas »

W Polsce też są uczelnie oferujące kształcenie na wysokim poziomie, więc myślę, że nie ma potrzeby wykładania pieniędzy na naukę za granicą. tym bardziej, że coraz częściej można natrafić w naszym kraju na studia dwujęzyczne, zobacz np. ofertę https://studia-mba.pl/ . Przydatny kierunek biznesowy, który daje szerokie perspektywy zawodowe, a wykłady mogą być prowadzone w języku polskim i angielskim.
Awatar użytkownika
sneaky
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2020, 23:06

Re: Studia w Anglii?

Post autor: sneaky »

Żeby studiować, takie kierunki ekonomiczne, wcale nie musisz wyjeżdżać do Anglii. U nas również takich kierunków nie brakuje np. logistyka w przedsiębiorstwie https://vizja.pl/studia-wyzsze/logistyk ... ,ws51.html
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Studia w Anglii?

Post autor: feel09 »

Warto jednak szukać rozwiązań tutaj, w Polsce. U nas także pojawiają się fantastyczne możliwości rozwoju tylko trzeba wiedzieć gdzie! Ze swojej strony zdecydowanie polecam studia biznesowe Warszawa cena, bo to start w przyszłość, który jeszcze kilka lat temu nie był możliwy i tak prosty. Zajrzyj na http://wwsb.edu.pl i przekonaj się jak to wygląda wewnątrz.
memiś9944

Re: Studia w Anglii?

Post autor: memiś9944 »

Zdecydowanie jestem za tym, aby studiować w Polsce, bo też mamy świetne uczelnie. Dla mnie studia to przyszłość. Ja jestem na AEH w Warszawie, ale na rachunkowości, bo to jest akurat to co w życiu chcę robić i już widzę, że dobrze wybrałam. Powinniście sprawdzić sobie najlepsze kierunki dla siebie.
Paweł

Re: Studia w Anglii?

Post autor: Paweł »

Studia w Anglii to ciekawy pomysł, ale nie da się ukryć, że większość osób wyjeżdża tam do pracy. Dla takich osób bardzo przydatny może okazać się serwis https://klik-24.com/. Za jego pośrednictwem można wykonać szybki przelew do Polski.
_________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ