Studia pielęgniarskie zaoczne?

Gdzie szukać wiedzy? Na jakie kursy się zapisać? Jaką szkołę wybrać? Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 141
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:11

Studia pielęgniarskie zaoczne?

Post autor: maksik »

Czym różnią się studia pielęgniarskie zaoczne od dziennych? Jakie ma to znaczenie w przypadku późniejszego szukania pracy, czy to, ze studia były kończone w trybie zaocznym ma znaczenie? Możecie podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
absola
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:16

Re: Studia pielęgniarskie zaoczne?

Post autor: absola »

Na pewno różnica jest w kwestii godzin, ale akurat ja bym Ci powiedziała, żebyś szła na dzienne. Lepiej się przygotujesz do zawodu. Ja akurat myślę o kierunku logistyka w przedsiębiorstwie . Od zawsze jakoś mnie to interesowało, a wiem, że tu pracę znajdę wszędzie i na pewno zawsze.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 423
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Studia pielęgniarskie zaoczne?

Post autor: feel09 »

Nie tylko pielęgniarstwo jest dobrym kierunkiem studiów. Na pewno warto poznać wszelkie inne kierunki, które mogą być dla nas ciekawe i rozwijające. Może studia logistyka Warszawa na uczelni https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/logistyka/ byłyby całkiem ciekawym rozwiązaniem w tym kierunku? Na pewno polecam poznać ich ofertę i zobaczyć co jeszcze ciekawego mają, również wśród kierunków zaocznych.
Ałun

Re: Studia pielęgniarskie zaoczne?

Post autor: Ałun »

Myślę, że jeżeli chodzi o takie kierunki jak pielęgniarstwo, im bardziej intensywny i nastawiony na praktykę tryb nauczania, tym lepiej. Zwłaszcza gdy dostępne są takie możliwości, jakie oferuje Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych w Kutnie:https://www.centrumsymulacjimedycznych. ... gniarskich Projekt oferuje studentom dostęp do najnowocześniejszych sprzętów medycznych, dzięki którym mogą nabywać umiejętności praktyczne, niezbędne w tym zawodzie. Uważam, że to genialna opcja dla osób, które naprawdę chcą wyciągnąć maksimum z tych studiów.
zośka1

Re: Studia pielęgniarskie zaoczne?

Post autor: zośka1 »

Gdyby ktoś z Was szukał księgarni medycznej to odsyłam do PZWL. Oferta jest moim zdaniem bardzo dobra. Znajdziecie tam takie propozycje jak na przykład Adam Bochenek książki: https://pzwl.pl/autor/prof.-dr-hab.-n.- ... ,a,1529280 . Zdecydowanie warto się rozejrzeć.
ODPOWIEDZ