jaki kurs językowy?

Gdzie szukać wiedzy? Na jakie kursy się zapisać? Jaką szkołę wybrać? Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Dobieslawa-83
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2023, 5:06

jaki kurs językowy?

Post autor: Dobieslawa-83 »

Hej :)
Od jakiegoś czasu jestem zainteresowana nauką języka angielskiego, ale nie wiem, jaki kurs wybrać. Przeszukałam internet i znalazłam wiele kursów języka angielskiego online, ale nie wiem, który z nich będzie dla mnie najlepszy.
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z którymś z tych kursów? Jakie są Wasze opinie na temat kursów językowych? Czy są jakieś inne kursy, które warto rozważyć?
Dziękuję za wszelkie informacje!
Katler

Re: jaki kurs językowy?

Post autor: Katler »

spojrz tutaj link
sawsze mozna znazecz dobry kurs anglieskogo :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
luceybaggio

Re: jaki kurs językowy?

Post autor: luceybaggio »

sprawdz ten link gdze mozna znalezc dobre kursy anglieskiego online w warzsawie ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
monikalis

Re: jaki kurs językowy?

Post autor: monikalis »

Jeżeli chodzi o najmłodszych to polecam Wam angielski dla dzieci z native speakerem. Jest to najskuteczniejsza metoda nauki języka obcego nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych.
SzkolaJezykowaOnline

Re: jaki kurs językowy?

Post autor: SzkolaJezykowaOnline »

Świetne kursy języka angielskiego znajdziesz w ofercie szkoły językowej online https://lang.com.pl/ Szkoła posiada kursy na każdy poziom językowy, dla osób dorosłych i młodzieży.
Kaśka

Re: jaki kurs językowy?

Post autor: Kaśka »

A może ktoś jest chętny na kurs tworzenia stron internetowych? Polecam sprawdzić na stronę https://coderslab.pl/pl/javascript-developer-react to fajne kursy od podstaw a więc dla każdego gdzie wiele można się nauczyć. Zachęcam was do udziału.
Kozak

Re: jaki kurs językowy?

Post autor: Kozak »

Native speakerzy mogą dostosować lekcje do indywidualnych potrzeb ucznia, skupiając się na jego słabych punktach. To pozwala na bardziej efektywną i ukierunkowaną naukę. Więcej na ten temat znajdziesz na https://www.strzelce360.pl/artykul/6678 ... -speakerem ponieważ indywidualne podejście jest kluczowe w szybkim rozwijaniu umiejętności językowych.
ODPOWIEDZ