Czy hiszpański jest trudny?

Gdzie szukać wiedzy? Na jakie kursy się zapisać? Jaką szkołę wybrać? Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Bzik
Posty: 96
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:40

Czy hiszpański jest trudny?

Post autor: Bzik »

Nie mam talentu do nauki języków, a bardzo chciałabym nauczyć się właśnie hiszpańskiego. Czy takie językowe beztalencie jak ja da radę?

kef c7 opinie
Awatar użytkownika
Aleksij
Posty: 30
Rejestracja: 18 wrz 2019, 13:31

Re: Czy hiszpański jest trudny?

Post autor: Aleksij »

Hiszpański to język którym posługuje się 650 mln ludzi na świecie, na kilku kontynentach więc z tego choćby powodu warto :) A co do jego trudności to dla nas Słowian największym atutem jest bezproblemowa nauka wymowy :) Jeśli natomiast chodzi o gramatykę, w początkowej fazie nie jest skomplikowana, później trochę gorzej, ale jeśli chcesz poznać ten język w stopniu podstawowym to dasz radę :)

Wrocław ma dobrą szkołę gdzie możesz zrobić kurs hiszpańskiego dla początkujących, znam więc mogę spokojnie polecić https://www.ih.com.pl/wroclaw/hiszpanski/
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Czy hiszpański jest trudny?

Post autor: mczay »

Moim zdaniem jak macie dobrych nauczycieli języka to hiszpański nie będzie trudny do nauczenia. W tej https://lincoln.edu.pl/ szkole językowej mają dobrych nauczycieli, ich kurs nauczył mnie tego języka na tyle że teraz porozumiewam się bez problemu.
DarotoaŻ

Re: Czy hiszpański jest trudny?

Post autor: DarotoaŻ »

Moim zdaniem nie ale jezeli chcemy się uczyć tego języka to polecam nauki z lektorem jeden na jeden. Ja bardzo chcę się nauczyć hiszpańskiego ale jakoś nie mam na to czasu i muszę jak do tej pory posiłkować się przy tłumaczeniu dokumentów w tym biurze tłumaczeń https://www.espanol.pl/kontakt. Jeżeli ktoś z was szuka biura tłumaczeń na Hiszpański to polecam.

gay radar
ODPOWIEDZ