Blog o książkach

Gdzie szukać wiedzy? Na jakie kursy się zapisać? Jaką szkołę wybrać? Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Ziółkowski

Blog o książkach

Post autor: Ziółkowski »

Może można by zrobić taki dział dla dzieci i młodzieży, oprócz cichawych, fabularnych książek mógłby znajdować się taki spis najlepszych pod względem nauki podręczników. Ostatnio przeglądając z moją siostrzenicą fora i strony internetowe natrafiłyśmy na podręczniki do liceum . Ogólnie ciężko nam było się zdecydować, które trafią do jej biblioteczki, ale wydaje mi się, że Nowa Era ma najciekawsze podręczniki, z których łatwiej jest się uczyć.
absola000

Re: Blog o książkach

Post autor: absola000 »

Ziółkowski pisze: ↑22 paź 2021, 10:46 Może można by zrobić taki dział dla dzieci i młodzieży, oprócz cichawych, fabularnych książek mógłby znajdować się taki spis najlepszych pod względem nauki podręczników. Ostatnio przeglądając z moją siostrzenicą fora i strony internetowe natrafiłyśmy na podręczniki do liceum . Ogólnie ciężko nam było się zdecydować, które trafią do jej biblioteczki, ale wydaje mi się, że Nowa Era ma najciekawsze podręczniki, z których łatwiej jest się uczyć.
Cieszę się, że ktoś jeszcze prócz mnie interesuje się książkami. Ogólnie wiem, że trudno o kogoś takiego, a to mnie w sumie przeraża. Bo jednak nie ma to jak dobra książka. I jeśli o tym mowa, to ja również czytam inne rzeczy, jak na przykład serwis Zielongórski https://zielonogorski.pl/. Uważam, że świadoma obywatelka miasta musi mieć odpowiednie zorientowanie.
ODPOWIEDZ