Pasta łagodząca ząbkowanie u dzieci

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
Flora-84
Posty: 7
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:53

Re: Pasta łagodząca ząbkowanie u dzieci

Post autor: Flora-84 »

Dzięki, to ta pasta? https://www.apteka-leki.pl/produkt/1000-bobodent-zel-10g.html
Awatar użytkownika
Flora-84
Posty: 7
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:53

Pasta łagodząca ząbkowanie u dzieci

Post autor: Flora-84 »

Mój maluch zaczyna ząbkować i zaczynają się nocne koszmary ;( Podobno są jakieś spoko pasty łągodzące ząbkowanie, możecie mi coś polecić?
Awatar użytkownika
elwira1963
Posty: 23
Rejestracja: 23 maja 2019, 5:52

Re: Pasta łagodząca ząbkowanie u dzieci

Post autor: elwira1963 »

Spróbuj Bobodent ;-) U nas bardzo pomógł.
Awatar użytkownika
elwira1963
Posty: 23
Rejestracja: 23 maja 2019, 5:52

Re: Pasta łagodząca ząbkowanie u dzieci

Post autor: elwira1963 »

Tak, ta ;-)
Awatar użytkownika
Magnat777
Posty: 34
Rejestracja: 08 lip 2019, 9:29

Re: Pasta łagodząca ząbkowanie u dzieci

Post autor: Magnat777 »

Ta pasta jest bardzo użyteczna. Warto ją stosować i dzięki niej zęby są bielsze!
__________________________
Logistyka - prace inżynierskie
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Pasta łagodząca ząbkowanie u dzieci

Post autor: Iza »

A tak właściwie kiedy pierwsze ząbki zaczęły pojawiać się u Waszych maluszków? Każde dziecko teoretycznie rozwija się w swoim tempie, ale czy jest jakiś czas maksymalny, kiedy ząbki powinny zacząć wychodzić?
Żuri11

Re: Pasta łagodząca ząbkowanie u dzieci

Post autor: Żuri11 »

Na rynku medycznym mamy duży wybór żeli i past łagodzących ząbkowanie, do tego czasem dochodzi gorączka. Przeczytaj, jak sobie z tym radzić: https://helpmedi.com.pl/dziecko/goraczka-a-zabkowanie/
Korśk524

Re: Pasta łagodząca ząbkowanie u dzieci

Post autor: Korśk524 »

Naturalne kosmetyki dla dzieci to był dla mnie kluczowy aspekt więc znalazłam w kontigo idealną ofertę tutaj https://kontigo.com.pl/naturalne/mama-i-dziecko.html. Delikatne pasty do zębów też mają.
Waśka

Re: Pasta łagodząca ząbkowanie u dzieci

Post autor: Waśka »

Flora-84 pisze: ↑27 sie 2019, 2:51 Mój maluch zaczyna ząbkować i zaczynają się nocne koszmary ;( Podobno są jakieś spoko pasty łągodzące ząbkowanie, możecie mi coś polecić?

Na blogu Phamily jest wpis, w którym jest wiele skutecznych domowych metod łagodzenia bólu związanego z ząbkowaniem, warto przeczytać.
Migotliwa Migotka

Re: Pasta łagodząca ząbkowanie u dzieci

Post autor: Migotliwa Migotka »

Ząbkowanie to trudny proces i czas zarówno dla maluszków jak i dla rodziców. Z doświadczenia powiem, że u moich dzieci nie sprawdziły się gryzaki, surowe marchewki czy suche skórki z chleba. Nie sprawdziło się nic co dodatkowo podrażnia dziąsła. Stosowałam u syna i córki m.in. Viburgel do smarowania dziąsel. Trzymałam w lodówce i takim schłodzonym smarowalam dziąsła kilka razy dziennie. Ulga widoczna i niemalże natychmiastowa, a lek naturalny i w 100% bezpieczny.
ODPOWIEDZ