Fajne zajęcia dla dzieci

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
Selena
Posty: 30
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:40

Fajne zajęcia dla dzieci

Post autor: Selena »

Chcesz zapisać swoje dziecko na fajne zajęcia? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą http://smykawka.pl. To najlepsze takie miejsce w Łodzi. Prowadzone są teraz zapisy na wiele różnych zajęć! Koniecznie sprawdź ofertę.
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 81
Rejestracja: 22 lip 2019, 20:46

Re: Fajne zajęcia dla dzieci

Post autor: vojtas »

Myśleliśmy z żoną swego czasu o czymś takim ale doszliśmy do wniosku, że w domu dzieci też nie muszą się nudzić. Nie spławiamy ich włączaniem bajek w TV ani grami komputerowymi, stawiamy na zajęcia ruchowe, zabawy które wspierają rozwój fizyczny i dają dużo radości- prawdziwe dzieciństwo. Zakupiliśmy tzw. dmuchany plac zabaw. Jak to wygląda możesz zobaczyć tutaj: https://basenyogrodowe.pl/80-dmuchane-place-zabaw , nasza 4 letnia córka i młodszy o rok synek są zachwycone. Świetnie gdyby takie place zabaw były również w przedszkolach. Idealna rzecz gdy pogoda nie pozwala na zabawę na świeżym powietrzu.
Awatar użytkownika
promyczek
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 10:20

Re: Fajne zajęcia dla dzieci

Post autor: promyczek »

Dmuchany plac zabaw to dobre rozwiązanie, ale pod warunkiem że mamy na tyle duży ogród aby go rozłożyć. A poza tym tylko na dworze można się nim bawić. Dlatego też ja szukam jakiegoś rozwiązania, aby zająć zabawą dzieci także w domu. Koleżanka powiedziała mi o takim domowym placu zabaw jaki mają tutaj https://www.figelo.com/ Muszę powiedzieć,że to całkiem fajne rozwiązanie. Tym bardziej, że z takiego placu mogą korzystać mniejsi i więksi.
kasiaŚ34

Re: Fajne zajęcia dla dzieci

Post autor: kasiaŚ34 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą tego punktu https://www.edukacjabezprzemocy.pl/kontakt , która oferuję tzw Movement Lesson - czyli efektywną i nieinwazyjna metoda rehabilitacji . Lekcję ruchowe są dla osób w każdym wieku bo im wcześniej zaczniemy prace z nauką funkcjonalnych wzorców ruchowych, tym lepszy będzie efekt. Polecam przybliżyć temat i zapoznać się ze stroną bo ja już skorzystałam z takich lekcji i czuję się dużo lepiej w każdym aspekcie życia.
Sławomir

Re: Fajne zajęcia dla dzieci

Post autor: Sławomir »

W przypadku moich dzieci zamówiłem szumiące zabawki z oferty sklepu internetowego https://whisbear.com/pl/sklep/kategoria ... kroliczki/ i jestem zachwycony ich jakością. Są to zabawki, które pomagają moim dzieciom w zaśnięciu. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Mroś

Re: Fajne zajęcia dla dzieci

Post autor: Mroś »

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru ciekawych zabawek, ale również pomysłów na spędzanie wolnego czasu to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również portal https://yummymummyideas.pl/ na którym co chwilę pojawiają się nowe artykuły i podpowiedzi m.in Jakie zabawki polecacie dla półrocznego dziecka?, czy także Jak przechowywać pluszaki?. Mam nadzieję, że również pozytywnie się co do nich przekonacie i trochę przydatnych informacji z nich wyciągniecie ;)
ODPOWIEDZ