Żwir w ogrodzie

Jak dbać o dom i ogród? Dzielmy się poradami, sposobami i trikami.
Awatar użytkownika
login
Posty: 28
Rejestracja: 18 cze 2020, 10:32

Żwir w ogrodzie

Post autor: login »

Jestem w trakcie urządzania swojego ogrodu i planuję zamówić większą ilość żwiru z GeoFiler http://geofiler.pl w pierwszej kolejności na podjazd, ale też na ścieżki w ogrodzie. Ktoś z Was może tak ma?
Awatar użytkownika
Andrzej Sienkiewicz
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2020, 16:02

Re: Żwir w ogrodzie

Post autor: Andrzej Sienkiewicz »

Niedawno przeczytałam wiele wskazówek, jak urządzić swój dom i ogród. Myślę, że zapoznanie się z tymi wskazówkami będzie dla Ciebie interesujące. https://kolezanka.com/dom
Awatar użytkownika
serwisant
Posty: 67
Rejestracja: 16 lip 2020, 13:30
Kontakt:

Re: Żwir w ogrodzie

Post autor: serwisant »

Podjazd do domu - raczej nie jest to miejsce, które w naszym domu na co dzień przyciąga szczególną uwagę, jednak jeśi przeprowadza się regularnie konserwację, to zadbany jest tym elementem domu, który jako jeden z pierwszych może stanowić o pozytywnym wrażeniu z wizyty w domu. Dla tego co jakiś czas warto decydować się na mycie podjazdu. Porządnie wykonane może w sposób znaczący przedłużyć dobry stan nawierzchni. Najpopularniejszym sposobem na przeprowadzenie tego zabiegu jest oczywiście wykorzystanie myjki ciśnieniowej. Jeżeli nie posiadamy tego typu sprzętu w domu, to możemy skorzystać usług profesjonalnej firmy zajmującej się tego typu zadaniami.
http://budowa-remonty.xlx.pl/
ODPOWIEDZ