Porady rolnicze

Jak dbać o dom i ogród? Dzielmy się poradami, sposobami i trikami.
Terińka

Porady rolnicze

Post autor: Terińka »

Mamy już jesień, czego nie da się ukryć, jednak osoby, które mają działkę albo pracują na roli nadal mają sporo pracy. Warto zajrzeć na stronę https://naszarola.pl/artykuly/ mają tam naprawdę sporo cennych wskazówek dla takich osób jak my :)
Awatar użytkownika
remigiusz84
Posty: 63
Rejestracja: 02 cze 2020, 15:18

Re: Porady rolnicze

Post autor: remigiusz84 »

To ja cię mogę odesłać do sprawdzonego producenta części do maszyn rolniczych, taki dobry namiar zawsze się przyda. Ja jestem bardzo zadowolony z oferty firmy Akmet z Wrześni https://www.akmet.net.pl/ Mają części do maszyn rolniczych a także burty do przyczep rolniczych i rozrzutników. Ogólnie to solidna firma a ceny mają konkurencyjne, także warto się z Akmet zapoznać.

anemostat wywiewny
Awatar użytkownika
xerxes
Posty: 85
Rejestracja: 24 cze 2020, 23:22

Re: Porady rolnicze

Post autor: xerxes »

To ja z kolei mam dla was taki namiar- laboratoria diagnostyczne VetLabGroup Jędryczko http://vetlabgroup.pl/ Przyda wam się ten kontakt jeśli interesuje was diagnostyka zwierząt. Co więcej firma zajmuje się również produkcją autoszczepionek na potrzeby weterynarii. To solidni specjaliści z dużym doświadczeniem w branży, można na nich polegać. My współpracujemy z nimi już dłuższy czas i bardzo ich sobie chwalimy, także za nieprzesadzone ceny.
ODPOWIEDZ