Drzwi zewnętrzne z aluminium

Jak dbać o dom i ogród? Dzielmy się poradami, sposobami i trikami.
górka

Drzwi zewnętrzne z aluminium

Post autor: górka »

Hej hej, poszukuję drzwi zewnętrznych z aluminium do domu pasywnego. Muszę niebawem zamontować i nie wiem, jakiego producenta wybrać. Możecie mi coś polecić? :)
ArturWróbel

Re: Drzwi zewnętrzne z aluminium

Post autor: ArturWróbel »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą tej firmy, która oferuję sprzedaż różnego rodzaju drzwi. Ja mam od nich drzwi właśnie takie https://finishdom.pl/Drzwi-wejsciowe-dr ... anski-p652 i powiem wam, że to najlepsze drzwi jakie mogłem mieć.
łukaszeq

Re: Drzwi zewnętrzne z aluminium

Post autor: łukaszeq »

Ale czy do domu pasywnego mają? o to kolega pytał. Budownictwo pasywne jest bardzo specyficzne i musisz postawić na mocniejszy poziom izolacyjności. Ja mam z Aluhaus drzwi. Wykonane z aluminium idealnie nadają się do domów pasywnych. Poczytaj sobie o tym, na https://www.aluhaus.com.pl/wybieramy-dr ... pasywnego/ i zobacz. Ja mam drzwi Flatt minimalizm i elegancja.
górka

Re: Drzwi zewnętrzne z aluminium

Post autor: górka »

Tak tak do pasywnego wyłącznie! Dzięki łukaszeq myślałem też o tej firmie mam ich katalog w domu. Kolega mi mówił, że jego szef ma dom pasywny i drzwi aluminiowe z Aluhaus ma. Ich oferta bardzo mi się podoba i skoro masz dobre doświadczenia to chyba faktycznie powinienem się na nich zdecydować.

umig miechów
Hańkiewicz

Re: Drzwi zewnętrzne z aluminium

Post autor: Hańkiewicz »

Słyszałem sporo o tej firmie i sam się zastanawiam. Po niedzieli montują sąsiadowi będę mógł zasięgnąć opinii i zobaczyć na żywo drzwi Aluhaus.
łukaszeq

Re: Drzwi zewnętrzne z aluminium

Post autor: łukaszeq »

Super, że u sąsiada akurat montują będziesz mógł zobaczyć, sprawdzić jeśli masz z nim dobry kontakt :D Ja bym poszedł w Aluhaus, mają dobre opinie. Nie znam nikogo niezadowolonego ;)
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Drzwi zewnętrzne z aluminium

Post autor: Iza »

Moim zdaniem w domu najlepiej zainwestować w drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, aby zapewnić sobie odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Widziałam na stronie internetowej https://bianex.pl/drzwi-antywlamaniowe/, że takie drzwi ma w swojej ofercie na przykład firma Bianex z Wrocławia. Polecam więc się z nią skontaktować ;)
Mariźć

Re: Drzwi zewnętrzne z aluminium

Post autor: Mariźć »

Dobre drzwi to przed wszystkim bezpieczeństwo.... Ja wyznaję taką zasadę od dawna i do każdego swojego domu a mam ich dwa zamawiałem drzwi tylko i wyłącznie od zaufanych firm.... Jedną z takich firm jest Abrahttps://www.abra.szczecin.pl/kontakt.html i właśnie u nich zamawiałem drzwi https://www.abra.szczecin.pl/oferta_kat ... um+60.html , które bardzo dobrze pracują i zamawiałem je naprawdę w dobrej cenie. Mój znajomy polecił mi firmę bo sam od wielu lat stawiał tylko na nich.
ODPOWIEDZ