Wynajem kontenerów Kraków

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:47

Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: magdap »

Cześć, szukam sprawdzonej firmy, która oferuje wynajem kontenerów Kraków. W najbliższym czasie pozbyć się muszę sporej ilości gruzu.
Awatar użytkownika
Leila88
Posty: 130
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:01

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: Leila88 »

Kontenery super jakości można wynająć w firmie https://nkkontenery.pl/. Można u nich wynająć niedrogo różnego rodzaju kontenery. Warunki umowy przejrzyste i sprawnie wszystko załatwione.
Zenek Macudiński

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: Zenek Macudiński »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy https://www.s2mpolska.pl/oferta , która oferuje kontenery do przeznaczenia na stróżówki, szatnie, magazyny,zaplecza techniczne,zaplecza socjalne. Firma oferuję również usługi transportowe i dźwigowe jak i ponadto firma może zaproponować wyposażenie meblowe do kontenerów socjalnych.
RafałWilczyński

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: RafałWilczyński »

Ja ma 100 % zaufania do firmy https://kontener-serwis.pl/ i co jakiś czas wynajmuję u nich kontenery do różnego przeznaczenia. Polecam zapoznać się z ich oferta i naprawdę warto z nimi podjąć współpracę.
KamilosĆ

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: KamilosĆ »

Ja natomiast mam 100% zaufania do firmy https://lekaro.pl/kontenery/ i od nich już od kliku lat wynajmuje kontenery na gruz i kontenery socjalne. Firma oferuję bardzo atrakcyjne ceny i zawsze są na czas. Firma oferuje również sprzedaż surowców wtórnych.
PawełKowalŻ

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: PawełKowalŻ »

Znam bardzo dobrze firmę https://www.s2mpolska.pl/oferta , która oferuję wynajem o sprzedaż różnych kontenerów w tym kontenery typu szatnie,biura, stróżówki, magazyny, zaplecza techniczne, zaplecza socjalne jak i zaplecza sanitarne. Kilka razy korzystałem z usług tej firmy i powiem wam, że mają dobre ceny i co ważne są bardzo terminowi.
ODPOWIEDZ