System monitoringu do domu

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
gualfard_66
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2019, 7:21

System monitoringu do domu

Post autor: gualfard_66 »

Witam. Planuję w najbliższym czasie zamontować monitoring w domu. Jaką firmę ochroniarską możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
Tomila-92
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2020, 9:12

Re: System monitoringu do domu

Post autor: Tomila-92 »

Takimi i wieloma innymi zleceniami zajmuje się https://saippsecurity.pl/. Szczerze polecam, bo dzięki nim nie spotkała mnie żadna przykra sytuacja związana z włamaniem na mój teren. Szybko interweniują i rzetelnie podchodzą do swojej pracy :)
Wicherek
Posty: 10
Rejestracja: 17 cze 2020, 7:10

Re: System monitoringu do domu

Post autor: Wicherek »

Jak dla mnie świetną opcją jest jednak firma https://www.alkam-security.pl/, która zajmuje się projektowaniem tego rodzaju rozwiązań. Ja mam na ogrodzie kilka kamer i jestem jak najbardziej zadowolony. Monitoring zwiększa bezpieczeństwo, ale pozwala też na kontrolę tego, co dzieje się na ogrodzie oraz okolicy domu. ;)
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: System monitoringu do domu

Post autor: ArekWicz »

W takim razie podczas poszukiwań i wyboru odpowiednich kamer do monitoringu to koniecznie zwróćcie uwagę na systemy monitoringu w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na wysoki standard, dobrą jakość obrazu oraz zachowanie płynności. My zdecydowaliśmy się potawić na stację monitorowania Safestar od DMSI, która w pełni spełnia swoje zdanie i pozwala cieszyć się zachowaniem pełnego bezpieczeństwa w naszym budynkach.
ODPOWIEDZ