Studia

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Studia

Post autor: Zefir »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
Saskia
Posty: 45
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:41

Re: Studia

Post autor: Saskia »

Świetny pomysł! To doskonały kierunek, po którym na pewno znajdziesz ciekawą pracę.
Moja siostra zaczyna w październiku studia we Wrocławiu z kolei i jesteśmy właśnie na etapie przeglądania ofert noclegów.
Wpadł nam w oko prywatny akademik Wrocław z nowoczesnymi mikroapartamentami, bardzo funkcjonalnie urządzonymi. Jak w ogóle wygląda teraz rynek mieszkań studenckich we Wrocławiu? Ja skończyłam studia lata temu, więc wtedy mieszkałam w przeciętnej stancji, a teraz takie mikroapartamenty to rewelacyjna opcja dla studenta!
Awatar użytkownika
zoi77
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:46

Re: Studia

Post autor: zoi77 »

A co myślicie o studiach oferowanych przez http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/stud ... tacjonarny ? Właśnie zainteresowały mnie user experience studia w Krakowie. Jest to bardzo ciekawy kierunek i w sumie pozwala rozwinąć się na różnych płaszczyznach. Czy ktoś z was byłby zainteresowany takimi studiami?
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Studia

Post autor: feel09 »

Studia w Białej Podlaskiej? Czemu nie?! Jeśli wciąż szukasz kierunku dla siebie, może których z dostępnych na http://www.pswbp.pl/ Cię zainteresuje. Możliwe jest także kontynuowanie nauki an studiach II stopnia, z różnych kierunków. Warto więc przeanalizować wszystkie opcje i wybrać tę najwłaściwszą
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: Studia

Post autor: inkka »

ja mogę polecić sprawdzoną uczelnię w Warszawie - Mazowiecka Uczelnia Medyczna. od października będę już na 3 roku fizjoterapii. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, bardzo dużo zajęć praktycznych.
Awatar użytkownika
kikko
Posty: 134
Rejestracja: 03 paź 2019, 19:25

Re: Studia

Post autor: kikko »

Ja kończyłem prawo urzędnicze na WSGE https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia w Józefowie i śmiało mogę wszystkim polecić ten kierunek. Łączy on wiedzę z zakresu prawa, administracji, zarządzania i ekonomii, dla mnie to było bardzo interesujące no i bez problemu potem znalazłem pracę w zawodzie.
Awatar użytkownika
Tamaris
Posty: 81
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:41

Re: Studia

Post autor: Tamaris »

Nie da się ukryć, że wybór studiów to jeden z najcięższych wyborów jakie przychodzi nam dokonać. Jeśli planujecie wybrać się na ASP to warto dobrze przygotować się do egzaminów wstępnych. Dobrze jest wybrać się np na kurs malarstwa. W Krakowie bardzo dobre kursy przygotowawcze organizuje Szkoła Rysunku Domin. Tu pod okiem bardzo do doświadczonych wykładowców możecie podszkolić swoje umiejętności.
Awatar użytkownika
Panna54
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:54

Re: Studia

Post autor: Panna54 »

Idąc na studia trzeba dobrze przemyśleć jaki chce się studiować kierunek, żeby potem wykonywać taką pracę, jaka będzie nam sprawiała przyjemność. Do tego również trzeba dobrze przemyśleć kwestię lokum na czas studiów. Według mnie warto rozważyć mieszkanie w akademiku (np. mieszkanie dla studenta Kraków). Wtedy wyciągniecie ze studiów najwięcej jak się da oraz poznać wiele fajnych ludzi. Takie doświadczenia zostają na całe życie.
Justyna951
Posty: 16
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:11

Re: Studia

Post autor: Justyna951 »

Mnie z kolei bardzo zainteresowała oferta Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu, która oferuje studia na kierunku Prawo i Bezpieczeństwo wewnętrzne. W ramach każdego z nich przygotowała bardzo ciekawe specjalności, np. Kryminologię i kryminalistkę czy Cyberprzestępczość. Jeśli więc ktoś chciałby się rozwijać w takiej dziedzinie, to warto sprawdzić szczegóły na stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/ i wziąć udział w rekrutacji. :)
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Studia

Post autor: feel09 »

Przed studiami, dobrze zdana matura to podstawa. Dlatego też warto skorzystać z pomocy https://sklep.terazmatura.pl/ gdzie znajdziesz wszelkiego rodzaju książki oraz repetytoria dzięki którym będziesz mieć możliwość dalszego planowania swojej kariery :)
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: Studia

Post autor: ArekWicz »

Myślę, że warto się dodatkowo kształcić i zdobywać wiedzę. Dlatego jeśli potrzebujecie profesjonalnego wsparcia w zakresie nauki języka obcego jak angielski, francuski, niemiecki, czy hiszpański to zajrzyj na https://szkolaeuropejska.pl/ ponieważ mają wieloletnie doświadczenie i do tego są w stanie naprawdę profesjonalnie przygotować zajęcia, aby przynosiły realne korzyści.
Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 46
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:50

Re: Studia

Post autor: kaktus »

Wybór studiów dla większości z nas jest kontynuacji założeń przed maturalnych, ale wiadomo aby dostać się na wymarzone studia naj pierw trzeba dobrze zdać maturę. Widziałam na https://www.taniaksiazka.pl/repetytoriu ... 54773.html fajne wsparcie w przygotowaniu się do tego ważnego egzaminu, mają tam wiele ciekawych pozycji które mogą w tym pomóc
Awatar użytkownika
aska
Posty: 160
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:44

Re: Studia

Post autor: aska »

Na tej stronie https://www.cb.szczecin.pl/można sobie poczytać o studiach oferowanych przez Szczecińską Szkołę Wyższą. Warto sobie tam zerknąć i zapoznać się z ofertę. Mają świetne rozwiązania. Z powodzeniem każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: Studia

Post autor: fikta »

Bardzo ciekawe kierudnki ma Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie jak np. na informatyce grafikę komputerową czy programowanie aplikacji. Wspominam o tym, bo sama jestem zainteresowana rozpoczęciem tam studiów, ale to dopiero w przyszłym roku. Teraz zbieram pieniążki ;)

mino gumy
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Studia

Post autor: lowest »

Więcej na ten tema dowiesz sie na tej stronie : http://www.maturzysci.com.pl
Awatar użytkownika
Angelina Donzansky
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2020, 18:22

Re: Studia

Post autor: Angelina Donzansky »

Znalazłem pracę dopiero po uzyskaniu dyplomu z kierunku Politechniki Krakowskiej kierunek Architektura. Wciąż musiałem odbyć sześciomiesięczny kurs rysunku architektonicznego w warsztacie Artakademia. Mają materiał o rekrutacji w studio https://artakademia.com/kurs-rysunku-na ... ekrutacja/. Nawiasem mówiąc, jeśli ktoś tu wziął udział w kursie, napisz opinię, będę zainteresowany.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Re: Studia

Post autor: Zefir »

Trzeba pomyśleć jakie kierunki studiów będa najbardziej opłacalne. Z tego co widziałam to ten kierunek https://www.wszop.edu.pl/studia-podyplo ... ,107,11202 , jest teraz bardzo opłacalny. Sporo ludzi po nim szukają do pracy .

gaba neuroprzekaźnik
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 63
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:43

Re: Studia

Post autor: foxi »

Wybierając kierunek studiów trzeba się poważnie zastanowić nad kierunkiem studiów - bo to będzie skutkować na całe nasze życie zawodowe .Moja córka od jakiegoś czasu cały czas mówi o studiach na kierunku finanse i rachunkowość na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Uważam ,że to perspektywiczny kierunek i bardzo kibicuję córce w realizacji celów.
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: Studia

Post autor: ArekWicz »

W zakresie wyboru dobrych kierunków na studia na pewno mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, który przygotował świetne kierunku zarówno I i II stopnia jak Finanse i Rachunkowość http://www.ue.wroc.pl/wydzial_zif/82/fi ... opnia.html na który sam postawiłem. Zawsze interesowałem się tym tematem, lubiłem liczyć i jednocześnie skończenie studiów na tak renomowaniem uczelni jest w stanie dużo znacząco pomóc w znalezieniu dobrej i perspektywicznej pracy.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Studia

Post autor: feel09 »

Studia to taki moment w życiu każdego młodego człowieka, który pozwala mu na zdobycie nowych informacji o sobie, świecie, a także kształtuje ostatecznie jego osobowość. Jeśli Twoją pasją są media i pragniesz w nich działać, to koniecznością wydają się studnia dziennikarstwo Warszawa! Zajrzyj na stronę https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/ gdzie znajdziesz więcej szczegółów i możliwości w tym temacie. :)
Awatar użytkownika
xerxes
Posty: 85
Rejestracja: 24 cze 2020, 23:22

Re: Studia

Post autor: xerxes »

Ja studiowałem logistykę w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie https://wsgk.com.pl/studia-i-stopnia/ i jestem w 100 % zadowolony z wyboru kierunku i uczelni. Dobra jakosć nauczania, wysoki poziom, kadra w porządku, ogółem profesjonalnie i fajna atmosfera.
Awatar użytkownika
Duda
Posty: 15
Rejestracja: 01 maja 2020, 16:17

Re: Studia

Post autor: Duda »

foxi pisze: ↑01 kwie 2020, 21:25 Wybierając kierunek studiów trzeba się poważnie zastanowić nad kierunkiem studiów - bo to będzie skutkować na całe nasze życie zawodowe .Moja córka od jakiegoś czasu cały czas mówi o studiach na kierunku finanse i rachunkowość na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Uważam ,że to perspektywiczny kierunek i bardzo kibicuję córce w realizacji celów.
I co, składa dokumenty na tą uczelnię? Podobno ta uczelnia jako jedna z nielicznych prowadziła zajęcia online podczas pandemii i studenci mogli w miarę normalnie zakończyć rok i szykować się do obron prac licencjackich czy magisterskich. także dobrze wybiera ta Twoja córka
Awatar użytkownika
Katarina123
Posty: 25
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:25

Re: Studia

Post autor: Katarina123 »

cześć może mi pomożecie ;) Córka za rok będzie wybierać studia i już panikujemy .. Córka chciałaby aby kierunek był przyszłościowy i pasował pod jej zainteresowania.. Jak myślicie, czy studia administracja publiczna to dobry wybór? Córka ma w planach założenie własnej firmy więc wydaje mi się, że taki kierunek będzie odpowiedni. Może macie jeszcze inne typy?
Awatar użytkownika
WKolaszkowski
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 11:49

Re: Studia

Post autor: WKolaszkowski »

Niedawno dowiedziałem się o pewnym procederze kupowania hologramów kolekcjonerskich, które mają udawać prawdziwe naklejki na legitymacjach studenckich. Trafiłem na tą wiadomość na https://zdamy.pl/zal-ci-znizek-studenck ... nternecie/. Ciekawa sytuacja, mam nadzieję, że szybko ktoś się tym zajmie.
Awatar użytkownika
Kinga_182
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:52

Re: Studia

Post autor: Kinga_182 »

Mnie interesują studia dziennikarstwo, Warszawa oczywiście https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/. Zawsze fascynowały mnie media, lubiłam interesować się światem, tym co się obecnie w nim dzieje. Myślę, że poradziłabym sobie w tym zawodzie doskonale.
maksik13

Re: Studia

Post autor: maksik13 »

Można wpisać w wyszukiwarkę np. studia podyplomowe osteopatia czy każdy inny kierunek jaki nas interesuje. Obecnie uczelnie mają bardzo duży wybór kierunków. Sama medycyna została podzielona na różne mniejsze specjalizacje.
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Re: Studia

Post autor: sfinx »

foxi pisze: ↑01 kwie 2020, 21:25 Wybierając kierunek studiów trzeba się poważnie zastanowić nad kierunkiem studiów - bo to będzie skutkować na całe nasze życie zawodowe .Moja córka od jakiegoś czasu cały czas mówi o studiach na kierunku finanse i rachunkowość na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Uważam ,że to perspektywiczny kierunek i bardzo kibicuję córce w realizacji celów.
Jak najbardziej. Jako absolwentka rachunkowości potwierdzam, że uczelnia bardzo dobrze przygotowała mnie do zawodu i nawet o pracę ciężko nie było. Już na studiach pracowałam na pół etatu, po obronie dostałam pracę w banku
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Studia

Post autor: feel09 »

To co przede wszystkim ma znaczenie to robienie dalszych studiów w celu pozyskania jak najlepszych rezultatów na rynku pracy. Bardzo ważne i znaczące jest tym samym zdobycie konkretnego doświadczenia. Może studia podyplomowe będą dobrym początkiem? Zajrzyj zatem na stronę https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ gdzie znajdziesz kilka bardzo ciekawych propozycji.
małgonia

Re: Studia

Post autor: małgonia »

Ja się nie dziwię, że na chwalicie AEH w Warszawie. Moja kumpelka dwa lata temu magistra obroniła z psychologii, dzisiaj robi kurs psychoterapii i przymierza się do otwarcia własnego gabinetu. Ponadto pracuje w szkole i przychodni. Tak szybka kuriera jej się potoczyła :)
Oleńka

Re: Studia

Post autor: Oleńka »

A podoba Wam się kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, warszawa oferuje taki tutaj
https://wsp.edu.pl/specjalnosci/studia- ... snoszkolna i chyba się na niego zapisze bo chciałabym być nauczycielem w przedszkolu, a studia to przecież podstawa. Uwielbiam dzieci i pracę z nimi, wiem że w tym zawodzie bym się spełniła.

właz do piwnicy
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 93
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:08

Re: Studia

Post autor: Tomasz332 »

Nie wiesz co to jest konto ucas? Jeśli chcesz studiować w Szczecinie to jest to bardzo ważna kwestia. Ta strona krok po kroku poprowadzi cię po trudnej rekrutacji na studia W Szczecina. Polecam bo sama skorzystałam i teraz mam tytuł licencjata angielksiej uczelni. https://www.cb.szczecin.pl polecam
koleś

Re: Studia

Post autor: koleś »

Ja też nie wiem, czy nie wybiorę się na https://ficomum.org/studia/ , bo wiem, że tam jest osteopatia do zrobienia. Ogólnie podyplomowe, ale ja już fizjoterapię skończyłam, dlatego wydaje mi się, że to rozwiązanie będzie fajnym dopełnieniem. A jakie wy macie na ten temat zdanie? Jakieś wsparcie?
farbkiś3

Re: Studia

Post autor: farbkiś3 »

Jeśli jesteś początkującym artystą albo już nawet długo zajmujesz się plastycznymi pracami to polecam wam https://www.tintadlaplastykow.pl/ . Możesz tam znaleźć naprawdę wszyzstko czego potrzebujsz by tworzyć dzieła sztuki. MOżesz kupic farby olejne jak również farby akrylowe. Polecam bardzo bo cena jest naprawdę dobra patrząc jak wysoka jakość jest tych produktów.
uliśka

Re: Studia

Post autor: uliśka »

Tutaj https://www.ssw-sopot.pl/business-and-languages/ macie unikatowy kierunek. Business & Languages prowadzony przez Międzyuczelniany Wydział Lingwistyczno – Biznesowy Sopockiej Szkoły Wyższej i Ateneum Szkoły Wyższej w Gdańsku to naprawdę dobre rozwiązanie. Warto się dobrze zastanowić nad takim rozwiązaniem. Można w ten sposób wiele zyskać.
Szymuś

Re: Studia

Post autor: Szymuś »

Jak studia to tylko w kulturalnej stolicy Polski. Miejsce w akademiku w Krakowie znalazłem bez problemu i mam rezerwację na cały semestr nauki. Bardzo sie cieszę ze wszystko udało się tak szybko załatwić. O studiach w Krakowie marzyłem przez caly czas. Dużo słyszałem o odbywajacych się tu festiwalach. Może uda mi sie też w nich uczestniczyć.
aniś0332

Re: Studia

Post autor: aniś0332 »

Sama zastanawiam się nad tym, jakie studia wybrać. Najprawdopodobniej wybiorę któryś z kierunków oferowanych przez http://www.wseiz.pl - nie wiem jednak, na który się zdecydować. Czy moglibyście powiedzieć mi, na jakim kierunku najbardziej widzielibyście się Wy?

buty z cholewami męskie
ewuś4333

Re: Studia

Post autor: ewuś4333 »

W planach mam pójście na ASP, ale trochę obawiam się tych wszystkich egzaminów. Mam nadzieję, że uda mi się do nich odpowiednio przygotować, jeśli wybiorę - kurs rysunku format studio Kraków https://www.formatstudio.com.pl/ . Czasem trzeba troszkę poprawić swoją technikę.
aneczka

Re: Studia

Post autor: aneczka »

Studia to naprawdę poważna decyzja, ale trzeba mieć też w swiadomości to, że zawsze można je jak coś, to zmienić ;) Warto orientować się w kierunkach, na przykład poczytać takie informacje jak tutaj neuropsycholog jak zostać może coś zawsze zainteresuje, wpadnie w oko :) Na szczęście nie trzeba zaprzestać na jednym kierunku :p
MonikaŻŻŻŻ

Re: Studia

Post autor: MonikaŻŻŻŻ »

Temat studiów to zawsze dość trudny temat zwłaszcza dla osób, które nie mają pomysłu na swoją przyszłość. Ja byłam jedną z tych osób i wybrałam pedagogikę i dopiero po studiach, kończyłam kursy, które naprawdę mnie interesowały właśnie z dziedziny pedagogiki. Ze swojej strony mogę polecić dobrą szkołę w Rzeszowie https://cud.rzeszow.pl/category/kursy/ i właśnie tu kończyłam kursy pedagogiczne https://cud.rzeszow.pl/szkolenia-ogolnie/ i jestem usatysfakcjonowana i polecam naprawdę to jest dobra uczelnia.
adamon2

Re: Studia

Post autor: adamon2 »

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych to miejsce, gdzie zdecydowałam się na studia na wydziale Wydział Nauk Medycznych i Technicznych . Mowa oczywiście o kierunku związanym z fizjoterapią, co niezmiernie mnie kręciło, odkąd pamiętam. Jak wiadomo, można po tym znaleźć dobrze płatną pracę, szczególnie, jeśli faktycznie czujemy do tego powołanie - a tak też było i w moim przypadku. Pomijając kwestie zawodu, udało mi się na miejscu zawiązać wiele wartościowych znajomości, które to z pewnością zaowocują w przyszłości i pozwolą na dalsze osiąganie sukcesów. Nie ukrywam, iż opcja ta całkowicie spełniła moje oczekiwania a nawet marzenia.
Kolenka

Re: Studia

Post autor: Kolenka »

Uczelni w Polsce jest sporo, ale znalezc taka ktora bedzie odpowiadala naszym oczekiwaniom wcale nie jest tak latwo ;) ja osobiscie moge polecic https://uczelniakorczaka.pl/ , maja bardzo fajnie przygotowaną oferte
kaczi

Re: Studia

Post autor: kaczi »

Teraz nawet jest opcja studiowania online. Tutaj https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci dostępne są studia podyplomowe dla nauczycieli. Ich zaletami są brak pracy dyplomowej czy egzaminu końcowego w dodatku można uzyskać raty 0% na opłaty. Zerknijcie sobie na link, tam można znaleźć informacje o dostępnych kierunkach
Kongaa5

Re: Studia

Post autor: Kongaa5 »

Dobrze jest wstrzelić się w rynek i jego zapotrzebowanie. Zdecydowanie w tym wypadku ważne jest, aby wybrać odpowiedni kierunek, który obecnie jest potrzebny. Możliwe, że studia administracji są najlepszym i najciekawszych rozwiązaniem. Polecam skorzystać ze strony- https://wseh.pl/pl/aktualnosci/studiowa ... absolwenci gdzie znajdziesz wszelkie informacje, jaka praca po administracji.
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 342
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Studia

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Podjęcie studiów to istotna decyzja. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego kierunku zawodowego lub poszukujesz renomowanej uczelni, warto zajrzeć pod ten adres: https://ult.edu.pl/studia/filologia-niemiecka/, gdzie znajdziesz interesujące informacje na ten temat.
Awatar użytkownika
kumpel
Posty: 62
Rejestracja: 30 lis 2019, 20:34

Re: Studia

Post autor: kumpel »

Gdyby ktoś z was chciał spróbować swoich sił w zawodzie medycznym, to warto sobie zerknąc na oferte tej szkoły https://www.collegium.com.pl/ mają sporo kierunków do wyboru
kika

Re: Studia

Post autor: kika »

Coraz więcej osób wybiera studia podyplomowe Bytom, chcąc mieć jak najlepsze kwalifikację, a także wiedzę w interesujących ich tematach. Niezwykle korzystne rozwiązanie, szczególnie wśród osób, ceniących wysoką jakość. Na stronie https://elpax.pl/studia-podyplomowe/ poznasz wszelkie dostępne możliwości, kierunki, a także typy studiów dostępnych na ich uczelni.
Rita_

Re: Studia

Post autor: Rita_ »

Wybór kierunku studiów to jedna z ważniejszych decyzji, która rzutuje na przyszłość zawodową. Jeśli zależy nam na pracy związanej z zarządzaniem projektami, project management studia https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/m ... management mogą okazać się doskonałym wyborem. Program studiów jest bardzo kompleksowy i skupia się na praktycznych umiejętnościach, które są niezbędne w tej dziedzinie.
Korra32

Re: Studia

Post autor: Korra32 »

Ważne jest to, aby przede wszystkim podjąć przemyślaną decyzję w zakresie wyboru studiów które przede wszystkim będą nas interesowały i jednocześnie pozwolą sie rozwijać. Dlatego jeśli chodzi o studia I stopnia to jak najbardziej warto zapoznać się z ofertą Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości, gdzie dostępne są zarówno studia inżynierskie, licencjackie i magisterskie. Zajrzyj na https://wwszip.pl/studia-licencjackie/ i wybierz najlepszą z opcji dla siebie, tym bardziej że trwa rekrutacja zimowa na 2024.
Karolka

Re: Studia

Post autor: Karolka »

Collegium Szkoła Służb Medycznych zapewnia wysokiej jakości edukację medyczną, co pozwala na solidne przygotowanie do pracy w obszarze służby zdrowia, warto wziac pod uwage rekrutację tutaj https://www.collegium.com.pl/
ODPOWIEDZ