Specjaliści od wentylacji

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
dal
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2021, 10:55

Specjaliści od wentylacji

Post autor: dal »

Cześć! Dowiedziałem się niedawno, że firmę centrumrekuperacji.pl uznaje się za specjalistów od wentylacji, a akurat kogoś takiego szukałem. Polecacie się z nimi skontaktować?
Awatar użytkownika
Edward
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 1:39

Re: Specjaliści od wentylacji

Post autor: Edward »

Jeśli chcesz, żeby instalacja była wykonana w pełni poprawnie, to polecam Centrum Rekuperacji. U mnie montowali gruntowny wymiennik ciepła Łódź i uważam, że poradzili sobie doskonale. Są świetni w swoim fachu.
Wrzesińński

Re: Specjaliści od wentylacji

Post autor: Wrzesińński »

Wentylacja w łazience to nie tylko kwestia zdrowia, ale także komfortu i estetyki - https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/od ... i-i-plesni Wilgoć i nieprzyjemne zapachy mogą zrujnować atmosferę w łazience, a także wpłynąć na jej wygląd. Brak odpowiedniej wentylacji może prowadzić do zniszczeń ścian i sufitu oraz tworzenia się plam i osadów na powierzchniach. Dlatego właściwa wentylacja jest niezbędna nie tylko dla zachowania zdrowia, ale także dla zachowania atrakcyjności łazienki.
ODPOWIEDZ