program CAD

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

program CAD

Post autor: lowest »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://gstarcad.pl/tanio-szybko-dobrze ... ektowania/
pąnzo

Re: program CAD

Post autor: pąnzo »

Ostatnio z moją kminiliśmy jak zabrać się za przeróbkę łazienki i wpadliśmy na program do projektowania łazienek
Przedzwoniłem do PaletteCAD i udało się uzyskać program na 7 dni za darmo co wystarczyło nam by zrobić cały projekt 3D naszej wymarzonej łazienki. Polecam każdemu
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: program CAD

Post autor: Iza »

A czy ktoś z Was korzystał kiedykolwiek z dodatkowej nakładki do takiego programu? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.cubicorb.com/pl/news/geovie ... jektowych/, że firma Cubic Orb oferuje na przykład taką nakładkę dla biur projektowych oraz geodetów. Słyszeliście o niej?
KrzysiekMM

Re: program CAD

Post autor: KrzysiekMM »

Dlatego właśnie my zdecydowaliśmy się na wybór programu ZwCAD 2022 który jak najbardziej mogę Wam polecić, bo akurat dobrze mi się na nim pracuje, dostępna jest wersja 64-bit pozwala na lepsze wykorzystanie mocy komputera i pracę już z większymi projektami. Do tego jeżeli ktoś planuje wprowadzić go do swojej firmy to prowadzą szkolenia na kilku poziomach zaawansowania w swoich ośrodkach szkoleniowych. A obsługa techniczna działa poprawnie, no i do tego nigdy nie było problemów też z działaniem nakładek.
ODPOWIEDZ