Pompa ciepła do basenu?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
mamuśka17

Pompa ciepła do basenu?

Post autor: mamuśka17 »

Czy ktoś z Państwa posiada basen i wyposażył go w pompę ciepła? Na basensklep.pl/collections/pompy-ciepla jest dostępna oferta na takie właśnie urządzenia. Z tego co czytam, posiadanie pompy przedłuża sezon korzystania z basenu. Czy taka pompa się u was sprawdza? Czy warto w nią zainwestować?
jarekkłajpek

Re: Pompa ciepła do basenu?

Post autor: jarekkłajpek »

Ja swój basen wyposażyłem, ale w pompę basenową SWIM 025 z systemem filtracyjnym i łapaczem liści dzięki czemu woda jest czysta, a basen zadbany. Pompa jest wydajna i bezawaryjna dzięki czemu posłuży przez wiele lat. Profesjonalny sprzęt i solidna marka.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Pompa ciepła do basenu?

Post autor: lowest »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://pompyciepla-24.com.pl

scar l dboys
doris34

Re: Pompa ciepła do basenu?

Post autor: doris34 »

Pompę ciepła do basenu kupiliśmy w ubiegłym roku. Zdecydowanie było warto. Dzięki niej relaks w basenie był przyjemny późnymi wieczorami albo w chłodniejsze dni. Wybraliśmy urządzenie marki Hewalex, dokładnie takie: https://basenyogrodowe.pl/pozostale-akc ... nowej.html . Pompa ta jest uniwersalna (może być stosowane do basenu każdego rodzaju), wydajna i energooszczędna. Do tego pracuje naprawdę cicho a samodzielny montaż nie sprawił nam żadnego problemu.
ODPOWIEDZ