płytki Venis

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
eunika_98
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2022, 8:47

płytki Venis

Post autor: eunika_98 »

Czy macie może w swoim domu płytki Venis? Czy można ich używać również na zewnątrz? Wydaje mi się że można, ale nie jestem tego pewna. Jak macie rządzony taras? Jak macie wykończone takie miejsca do relaksu? Jestem już zmęczona tym wszystkim. Mam juiż serdecznie dość remotnów, urządzania wnętrz, tarasów i innych tego typy rzeczy. Podpowiecie mi coś?
sówkaa

Re: płytki Venis

Post autor: sówkaa »

U mnie właśnie temat wykończenia tego https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-6 domu spędza nam sen z powiek. Chcemy czegoś wyjątkowego, wiecie, solidnego, ale jednak nie jest to dla mnie zbyt kompromisowe, jednak każdy ma zbyt wiele kwestii i ja mam nadzieję, że to sprawi nam rozwój i że jednak na coś się spiszemy. Dajcie namiary, co jak ma wyglądać.
dajanka

Re: płytki Venis

Post autor: dajanka »

Skoro mowa tutaj o wyborze odpowiednich płytek dla siebie, to możecie też zapoznać się z artykułem https://www.dobrenetbooki.pl/kafelkowe-szalenstwo/ . Tam dowiecie się chociażby jakie płytki są modne i jakie będą pasować też do tych drewnopodobnych? Bo jak wiadomo można wykonać fajne połączenia...
ODPOWIEDZ