Oczyszczalnia ścieków

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Ukwiał

Oczyszczalnia ścieków

Post autor: Ukwiał »

Ostatnio czytałam o oczyszczalniach ścieków. Znalazłam taką stronę: https://scieki-woda.pl/ Są gotowe części i urządzenia, a firma pomaga w optymalizowaniu procesu. Fajnie, prawda?
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Oczyszczalnia ścieków

Post autor: bongu »

Sporo czasu szukaliśmy profesjonalnej firmy zajmującej się oczyszczalnią ścieków i trafiliśmy na http://szambabetonowe-brat-bet.pl/szamb ... leria.html U nas wykonali wszystko doskonale, ich szamba betonowe mają także dodatkową warstwę ochronną, która jest bardzo ważna.
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Oczyszczalnia ścieków

Post autor: balecki »

W sumie i oczyszczalnia ścieków jest fajnym rozwiązaniem ale myślę, że także i szambo jest bardzo ciekawe. Ja również jakiś czas temu widziałem w sklepie https://www.dostudni.pl/pompy-do-szlamu,c114.html bardzo fajną pompę do szlamu. Myślę, że w takiej sytuacji może się ona dokładnie przydać.
Śnieżka

Re: Oczyszczalnia ścieków

Post autor: Śnieżka »

Mogę wam doradzić w kwestii preparatów do instalacji kanalizacyjnej. Zobaczcie na stronę https://biofos.pl/ ich produkty działają skutecznie i chronią oczyszczalnie. Produkty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, dostępne są w różnych pojemnościach, w formie tabletek i proszku. Są w atrakcyjnych cenach dlatego warto je zakupić.
ODPOWIEDZ