nieruchomości

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Iwuś

nieruchomości

Post autor: Iwuś »

Jeżeli planujecie zakup nieruchomości w Pszczynie czy okolicy to mogę Wam polecić sprawdzone biuro nieruchomości https://www.cn-kaczmarek.pl/ Działają głównie na śląsku. Mają w ofercie domy jak i mieszkania w bardzo dobrych cenach. Dla mnie bezkonkurencyjni. Obsługa bardzo dobra. Dopilnowali mi wszystkich formalności.
Awatar użytkownika
allo83
Posty: 141
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:18

Re: nieruchomości

Post autor: allo83 »

Polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://instytutnieruchomosci.pl/o-firmie/. Są świetni w swoim fachu i dzięki nim można znaleźć świetne lokum w dobrej cenie. Warto skorzystać również ze względu na konkurencyjne warunki cenowe. Niedrodzy, a wyjątkowo skuteczni.
inuś

Re: nieruchomości

Post autor: inuś »

Jeśli chodzi o pomoc w kupnie lub sprzedaży mieszkania, czy nawet zamianie polecam skorzystanie z biura nieruchomości. Zaoszczędzi to wam dużo czasu, który będziecie mogli przeznaczyć na szukanie inspiracji do wystrojenia nowego mieszkania. Ja korzystałam z usług agencji nieruchomości https://remax-gold.pl, byłam bardzo zadowolona z ich usług, bardzo dobry kontakt z pośrednikiem ułatwił wiele.
mkoPŻ

Re: nieruchomości

Post autor: mkoPŻ »

Ostatnio słyszałam, ż enajlepiej wynajmują sie kwatery pracownicze. Macie jakieś doświadczenie w tym względzie?
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: nieruchomości

Post autor: Porion77 »

Dobrze jest mieć polecone sprawdzone biuro nieruchomości. Znajoma mi poleciła usługi biura https://jagielska.com.pl/ i jestem jej ogromnie wdzięczna. Pomogli znaleźć odpowiednie lokum w przystępnej cenie. Można dzięki nim zaoszczędzić sporo czasu w kwestii poszukiwań dobrej nieruchomości.
Awatar użytkownika
Leila88
Posty: 130
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:01

Re: nieruchomości

Post autor: Leila88 »

Z pewnością warto skorzystać z usług firmy https://www.kcfu.pl/ w kwestii ubezpieczenia nieruchomości. Chodziliśmy po różnych ubezpieczycielach i nigdzie nie spotkaliśmy z tak bogato rozbudowaną ofertą ubezpieczenia. Świetni w swoim fachu, a przy tym niezwykle uprzejmi i otwarci na klienta.
Ula Świtalska

Re: nieruchomości

Post autor: Ula Świtalska »

Moim zdaniem ubezpieczenie domu to podstawa i ja już to zrobiłam w zeszłym roku. Moja znajoma poleciła mi odwiedzić to biuro https://agent.multifirma.pl/ubezpieczenia/majatkowe i umówiłam się na spotkanie i wybrałam dobra opcję.

jaki kontrast w telewizorze
Kaśieńka

Re: nieruchomości

Post autor: Kaśieńka »

Jeśli szukasz dobrej agencji nieruchomości, to polecam RE/MAX Gold, współpracowałam z nimi kilkakrotnie, ostatnio zrobili mi bardzo dobrą wycenę mieszkania przed sprzedażą łącznie z kosztami, jakie jeszcze będę musiała ponieść, by zrobić mały remont.
Awatar użytkownika
finka
Posty: 122
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: nieruchomości

Post autor: finka »

Jeśli chodzi o zakup mieszkania to postawiłabym na sprawdzonego dewelopera Atal bo wiem że jest to duża stabilna firma o przejrzystej sytuacji finansowej czyli jednym słowem pewniak który mnie nie zawiedzie
Mcihałekbry1

Re: nieruchomości

Post autor: Mcihałekbry1 »

Domy na sprzedaż znajdziesz na tym serwisie - Domy na sprzedaż :D Również możesz sprzedawać tam nieruchomości i inne rzeczy ;)
MirekEś

Re: nieruchomości

Post autor: MirekEś »

Rynek nieruchomości to duże wyzwanie, tym bardziej jeżeli chcecie zacząć inwestować na tym rynku. My w końcu zdecydowaliśmy się kupić mieszkanie na przyszłość dla naszego syna, które teraz wynajmujemy. Natomiast wiązało się to z wieloma problemami i formalnościami, przez które sami na pewno byśmy nie przebrnęli. Dlatego tutaj też polecam zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy dobrego adwokata który się tym prawem zajmuje na przykład https://grabowicz-gajda.pl Pozdrawiam i oczywiście jak najmniej kłopotów w tym zakresie życzę!
Ziółkowski

Re: nieruchomości

Post autor: Ziółkowski »

Sam zainwestowałem niedawno w mieszkanie, skorzystałem z oferty agencje nieruchomości warszawa. Uważam, że to bardzo dobra inwestycja. Na chwilę obecną mieszkanie jest na wynajem, gdy nasze dzieci dorosną będą miały dzięki temu łatwiejszy start czy chociażby swoje mieszkanie na czas studiów a co dalej to już ich sprawa. Spekuluje się, że bańka mieszkaniowa niedługo pęknie ale ja tak nie uważam, myślę, że nadal warto inwestować w nieruchomości.
ODPOWIEDZ