Najlepsza pilarka elektryczna

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Łukasz T.

Najlepsza pilarka elektryczna

Post autor: Łukasz T. »

Planuję zakup pilarki elektrycznej, w przeciwieństwie do spalinowej jest dużo lżejsza i wygodniejsza i użytkowaniu i idealna do mniejszych prac. Wiem, że Stihl jest jedną z najpopularniejszych marek produkujących takie pilarki jak ta: , czy polecilibyście mi taką pilarkę? Zależy mi na czymś wytrzymałym i co posłuży mi na całe lata :)
Adaś

Re: Najlepsza pilarka elektryczna

Post autor: Adaś »

Łukasz T. pisze: ↑30 paź 2020, 9:57 Planuję zakup pilarki elektrycznej, w przeciwieństwie do spalinowej jest dużo lżejsza i wygodniejsza i użytkowaniu i idealna do mniejszych prac. Wiem, że Stihl jest jedną z najpopularniejszych marek produkujących takie pilarki jak ta: , czy polecilibyście mi taką pilarkę? Zależy mi na czymś wytrzymałym i co posłuży mi na całe lata :)
Zobacz tutaj https://remont.biz.pl/narzedzia/zobacz- ... arsztacie/
Awatar użytkownika
halik
Posty: 50
Rejestracja: 01 maja 2019, 3:08

Re: Najlepsza pilarka elektryczna

Post autor: halik »

Mowa o pilarce elektrycznej kablowej? Na pewno będzie lżejsza ale praca z kablem nie dla każdego jest łatwa i przyjemna. Nie mówiąc już, że mocno ogranicza zasięg pracy, nawet jeśli ma się przedłużacze. Jeśli nie spalinowa to na pewno akumulatorowa pilarka, na https://e-pila.com/15-pilarki-akumulatorowe możesz sprawdzić dostępne modele marki Stihl.
ODPOWIEDZ