Montaż pompy ciepła

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Celestyn-79
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2019, 8:02

Montaż pompy ciepła

Post autor: Celestyn-79 »

Jaka firma profesjonalnie zajmuje się montażem pompy ciepła w domu? Słyszałem o https://kdpinvest.com/, ale nie znalazłem żadnych opinii na ich temat.
Awatar użytkownika
Gotard
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:12

Re: Montaż pompy ciepła

Post autor: Gotard »

Korzystałem z pomocy KDP Invest w zakresie instalacji paneli fotowoltaicznych. To naprawdę solidna i rzetelna firma z sympatyczną obsługą. Mają dobrej jakości produkty, a montaż przebiega szybko i sprawnie ;)
Awatar użytkownika
inecka
Posty: 161
Rejestracja: 27 cze 2019, 22:20

Re: Montaż pompy ciepła

Post autor: inecka »

Mozesz zglosic sie do Levady, maja spory wybor pomp, u nas w domu zakladali i bardzo sprawnie poszlo :) elastyczni jesli chodzi o terminy wiec nie czeka sie jakosc dlugo, a naprawde fajnie kompleksowo wykonana robota
Zuzuś

Re: Montaż pompy ciepła

Post autor: Zuzuś »

Gotard pisze: ↑15 kwie 2020, 10:41 Korzystałem z pomocy KDP Invest w zakresie instalacji paneli fotowoltaicznych. To naprawdę solidna i rzetelna firma z sympatyczną obsługą. Mają dobrej jakości produkty, a montaż przebiega szybko i sprawnie ;)
Jeżeli fotowoltaika to koniecznie pompa ciepła będziemy mieli wówczas ogrzewanie za darmo
wIKTOR zBOOWSKŚ

Re: Montaż pompy ciepła

Post autor: wIKTOR zBOOWSKŚ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy, która oferuję takie działania jak : instalacje grzewcze i sanitarne, instalacje centralnego ogrzewania, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje grzejnikowe i tym podobne. Jeżeli interesuję cię montaż danej instalacji to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.cmbtechnikagrzewcza.pl/oferta , która takie instalację oferuję. Ja korzystałem z pomocy tej firmy właśnie przy instalacji grzejników i firma szybko i sprawnie wszystko zrobiła.
Sandra

Re: Montaż pompy ciepła

Post autor: Sandra »

Są to na pewno bardzo ważne sprawy, ale ja chcę jeszcze od siebie powiedzieć, że wraz z mężem chcieliśmy zamówić pompę ciepłą Kaisai gdyż na początku wydawało się, że to będzie najlepsza opcja. Przeczytałam na jednej ze stron, że są one produkowane w Chinach, a nie w Japonii jak myśleliśmy. Właśnie dlatego zrezygnowaliśmy z tego zakupu.
ODPOWIEDZ