Materiał na dach

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
sensualna
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:58

Materiał na dach

Post autor: sensualna »

Zastanawiam się nad postawieniem małego garażu w ogrodzie. I o ile wiem, jak to się robi z tak zwanymi ścianami, to na dachach się kompletnie nie znam. Może byłby tu ktoś skory mi się uzewnętrznić i raczej tak fachowo doradzić? Będę zobowiązana.
Awatar użytkownika
polkis
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:55

Re: Materiał na dach

Post autor: polkis »

Hej, ja wiem tylko tyle z strony https://mgdachy.pl/prefabrykacja/ , że dziś dobra jest prefabrykacja. Ma to być tańsze, szybciej zakładane i nie takie zajmujące czas fachowców. MG Dachy wycenia za darmo i dowozi na plac budowy gotowe wiązary też za darmo.
Awatar użytkownika
aUjek
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2019, 11:55

Re: Materiał na dach

Post autor: aUjek »

Nierzadko widzi się coś takiego. Myślę, że wybór jest pod tym względem ogromny.
Cierpienie uczy nas o własnym istnieniu.
Awatar użytkownika
zorza
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:30

Re: Materiał na dach

Post autor: zorza »

Fakt, wiązary wyjdą Ci też taniej, bo z cieślą to się tak naprawdę troszkę bawisz w kotka i myszkę. Pada- on Ci na dach nie wejdzie. Ma coś do załatwienia - schodzi z dachu. A w MG Dachy jak zamówisz, to ewentualnie przez pogodę troszkę się to obsunie, ale na pewno dach stanie w kilka dni, a nie czasem w kilka miesięcy. A co przewrotne, to jest szybsze, ale przede wszystkim i tańsze.
Awatar użytkownika
mkoP
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2019, 19:51

Re: Materiał na dach

Post autor: mkoP »

Najlepszy materiał na dach zapewni https://www.doerken.com/pl/ - mają pofersjonalne i zaawansowane technicznie rozwiązania, dzięki którym mozecie miec pewnośc,że wasz dach będzie solidny przez lata!
Awatar użytkownika
RafałIl
Posty: 58
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:21

Re: Materiał na dach

Post autor: RafałIl »

Wszystkie potrzebne akcesoria dachowej znajdziesz w ofercie Braas zarówno przy dachówkach jak i blachodachówkach także mam nadzieję że sobie szybko z renowacją poradzicie, a przy hydroizolacji zdecydowanie warto odwiedzić stronę icopal.pl gdzie dostępne są papy w specjalnych systemach.
Awatar użytkownika
Sucre
Posty: 61
Rejestracja: 23 sty 2020, 14:11

Re: Materiał na dach

Post autor: Sucre »

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem na pokrycie dachu będzie blachodachówka. U mnie zarówno na domu mieszkalnym, jak i na garażu zastosowano właśnie to pokrycie, a jego wykonaniem zajęła się firma RS-DOM. Rzetelni, pomysłowi, pracowici i terminowi, krótko mówiąc - godni polecenia.
ODPOWIEDZ