lokalna reklama

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
gość

lokalna reklama

Post autor: gość »

Sądzę, ze warto też zainwestować w ulotki i plakaty. To jedne z bardziej skuteczniejszych sposobów na dotarcie do lokalnego klienta. Koszty takiej reklamy też nie są duże. Trzeba tylko wiedzieć gdzie zamówić tego typu rzeczy. O ile się nie mylę to Drukarnia Diamond Druk http://diamond-druk.pl/ wykonuje takie druki w dobrej jakości i przede wszystkim w krótkim czasie.
Awatar użytkownika
kawior
Posty: 32
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:04

Re: lokalna reklama

Post autor: kawior »

Z reklamami trzeba naprawdę być ostrożnym, bo jeśli będziemy zbyt nachalni to efekt będzie zdecydowanie odwrotny. Dlatego trochę mi zajęło zanim znalazłam agencję która będzie spełniała moje wszystkie oczekiwania. No i ludzie z http://erzecznik.com.pl/ trzeba przyznać, że bardzo dokładnie pochodzą do swoich zajęć co bardzo mi odpowiada.
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: lokalna reklama

Post autor: fikta »

Zgodzę się z tym, że jeśli ma się biznes lokalny to też trzeba się w ten sposób reklamować. Ale nie tylko, nie ograniczałabym się wyłącznie do tej metody, gdyż internet też oferuje mnóstwo możliwości. Z tym, że podstawą jest odpowiedni dobór narzędzi marketingowych do określonego celu. Na blogu https://adrenalinemd.pl/ możesz na ten temat więcej poczytać.
jeździć

Re: lokalna reklama

Post autor: jeździć »

Każdy inwestuje w taki rodzaj reklamy na jaki go stać i jaką lubi. Dlatego też zaczęłam szukać jakiś informacji na temat najlepszej formy reklamowania się. I tak też między innymi znalazłam tę stronę http://www.benefix.com.pl/ulotka-dlacze ... o-ja-miec/ dzięki której przekonałam się, że ulotki cały czas stanowią bardzo dobrą formę reklamowania się.
kłomnicki

Re: lokalna reklama

Post autor: kłomnicki »

A jakiego wydruku Ci konkretnie potrzeba? Współpracuję z drukarnią http://jantar24.com/ która regularnie realizuje wydruki projektów dla klientów naszej agencji i mogę powiedzieć, że to zawodowcy. Znają się na sprzęcie i nowinkach branżowych dzięki czemu można naprawdę zyskać na realizacjach. Zawsze terminowo i w przyjaznej atmosferze.
Awatar użytkownika
tajnerka
Posty: 43
Rejestracja: 09 lut 2020, 15:20

Re: lokalna reklama

Post autor: tajnerka »

Sporo zależy jaką działalność prowadzimy, bo wtedy należy dobrać najlepszą reklamę do niej. Tradycyjne formy i tak wydaje mi się, że są mało skuteczne dlatego lepiej zainwestować w reklamę sieciową. Z takich lepszych agencji na rynku która pomoże Ci ogarnąć ten temat to bez wątpienia jest http://ebi-marketing.pl/ - są bardzo cenieni na rynku.

dolce gabbana the one 150
ODPOWIEDZ