Którą pralnię wybrać?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
endżi

Którą pralnię wybrać?

Post autor: endżi »

Szukam w Warszawie dobrej pralni, która pierze wyjściową odzież w bardzo krótkich terminach i nie zaszkodziłoby, jak by też dowoził do klienta wypraną odzież. Po prostu często mam szkolenia, a hotelowa pralnia jest bardzo droga.
żona

Re: Którą pralnię wybrać?

Post autor: żona »

No akurat w przypadku wyboru pralni, na którą warto postawić jeśli chodzi o jakość świadczonych usług oraz zakres działania to polecam zwrócić uwagę na https://www.pralnia-warszawianka.pl/ którzy są w Warszawie i naprawdę nie mam podstaw do narzekania. Pilnują terminów, zawsze dywan, czy też nasze ubrania np. na wesela są świetnie odświeżone i ceny także na plus. Polecam sprawdzić i na pewno skutecznie się do nich przekonać.
Bakuś

Re: Którą pralnię wybrać?

Post autor: Bakuś »

Na terenie Warszawy można skontaktować się z https://www.emka-warszawa.pl/. Mi się bardzo podobają dywany, ale wymagają pielęgnacji, bo rok samego odkurzania i mam wrażenie, że taki dywan wiele traci, szczególnie te puszyste. Pranie wykładzin i dywanów może później sprawiać problemy. Domowe sposoby bywają niewystarczające: nie radzą sobie z wszystkimi zabrudzeniami albo efekt końcowy jest niezadowalający. W trosce o meble tapicerowane lub inne tekstylia w naszej przestrzeni, skontaktuj się z tą firmą https://www.emka-warszawa.pl/oferta/. Zajmują się czyszczeniem wymienionych rzeczy ale także poradzi sobie z zabrudzeniami na elewacjach lub balkonach. Pełną ofertę ich usług znajdziecie tutaj .
Gabryś

Re: Którą pralnię wybrać?

Post autor: Gabryś »

Co powiesz na pralnie, która przyjeżdża do Ciebie do domu? Taka działa https://www.washster.com/. Ściągasz aplikacje z ich strony, następnie wskazujesz adres, pod jaki ma podjechać kurier i odebrać pranie. Nadepnie czekasz, aż kurier dostarczy wybrane pranie. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz masę czasu.
ODPOWIEDZ