Jakie łóżko drewniane czy tapicerowane?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
mamuśka17

Jakie łóżko drewniane czy tapicerowane?

Post autor: mamuśka17 »

Czy możecie podpowiedzieć Jakie łóżko drewniane, czy tapicerowane kupić? Podobają mi się i te i te. Jednak w tym wypadku też ważne jest to by wybrać łóżko praktyczne i na pewno wygodne. Bo od niego w duże mierze zależy jakość wypoczynku. No i też ważne jest to by było po prostu wygodne Możecie coś doradzić?
nuśkaa

Re: Jakie łóżko drewniane czy tapicerowane?

Post autor: nuśkaa »

mamuśka17 pisze: ↑26 cze 2021, 10:37 Czy możecie podpowiedzieć Jakie łóżko drewniane, czy tapicerowane kupić? Podobają mi się i te i te. Jednak w tym wypadku też ważne jest to by wybrać łóżko praktyczne i na pewno wygodne. Bo od niego w duże mierze zależy jakość wypoczynku. No i też ważne jest to by było po prostu wygodne Możecie coś doradzić?
Jak dla mnie tylko łóżka tapicerowane. Zauważ, że łóżka hotelowe są tapicerowane i sa mega wygodne. My też w domu mamy łóżko hotelowe i bardzo dobrze nam sie w nim śpi. Zupełnie nic nas nie boli. Dla mnie to bardzo ważne, bo mam problemy z kręgosłupem.
małaa

Re: Jakie łóżko drewniane czy tapicerowane?

Post autor: małaa »

Łóżko może być drewniane, tapicerowane, metalowe, tak naprawdę tylko od nas zależy co wybierzemy. Ważne żeby pasowały do reszty. Akurat u mnie zbyt dużo miejsca nie ma dlatego łóżko pojedyncze http://www.sfmeble.pl/c/lozka-pojedyncze-do-sypialni tylko wchodzi w grę. Tym bardziej, że są takie które w razie czego można rozłożyć. Super jest wybór.
nina4

Re: Jakie łóżko drewniane czy tapicerowane?

Post autor: nina4 »

Łóżko musi pasować do wnętrza oraz być wygodne. Właśnie dlatego należy na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://lozka.net.pl . Jest ta bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Uważam, że warto dobrze rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć rozwiązania, które zmieszczą się w naszym budżecie.
doradczyni

Re: Jakie łóżko drewniane czy tapicerowane?

Post autor: doradczyni »

Tapicerowane! W końcu kto nie lubi oprzeć się o przyjemny zagłówek i poczytać książkę czy pooglądać dobry film. Nawet jeśli nie wypoczywasz na łóżku to rano po wstaniu fajnie jest usiąść na chwilę, wyłączyć budzik i posiedzieć przez chwilę. Czy choćby wieczorem oprzeć się i nałożyć krem czy ten budzik ustawić.
Łóżka tapicerowane są po prostu przytulniejsze i myślę, że trwalsze, bo drewno łatwo obić. Jeśli chodzi o rozmiar to zdecydowanie uniwersalny i sprawdzony to 160x200 - nie przytłoczy wnętrza, a zapewni wygodę dwóm osobom.
Polecam pooglądać tutaj:
https://emwomeble.pl/30-lozka-tapicerowane-160x200
telimena10

Re: Jakie łóżko drewniane czy tapicerowane?

Post autor: telimena10 »

Jak zdecydujesz się na łóżko tapicerowane to wiedz, że z czasem kurzy się i brudzi. Aby posłużyło dłużej i wyglądało jak nowe to warto regularnie czyścić. W temacie prania tapicerki meblowej polecam firmę Johanacar. Oto link do ich ciekawej oferty w bardzo rozsądnych cenach https://johanacar.pl/oferta/pranie-tapi ... wej-kalisz Jest to grupa profesjonalistów posiadająca wiedzę, umiejętności i spore doświadczenie. Wszystko przebiega bardzo sprawnie i bez problemów. Naprawdę warto skorzystać z tej oferty. Poza tym firma Johanacar jest godna polecenia.
ODPOWIEDZ