Jaką choinkę mam wybrać?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Sierściuch

Jaką choinkę mam wybrać?

Post autor: Sierściuch »

Hej!

Stoję przed trudną decyzją wyboru choinki. W tym roku po raz pierwszy jestem na swoim więc wybór ma dla mnie szczególne znaczenie! Mam w domu kota, który nie jest rozrabiaką ale z kotami to nigdy niewiadomo. Stąd też moja ogromna zagwozdka czy ryzykować prawdziwe drzewko czy jednak kupić jakieś ładne, ale sztuczne. Za tym przemawia też długowieczność bo na przyszły rok już by było. Z bombkami też mam problem, czy brać szklane czy plastiki. Nawet nie wiem co mi serducho podpowiada. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z choinkami i kotami w jednym domu?------
Fryderyk poleca gazetka promocyjna Obi
ękęr

Re: Jaką choinkę mam wybrać?

Post autor: ękęr »

Cześć wszystkim! Choinka z dekoracjami to najpiękniejsza ozdoba noworoczna. Mój mąż i ja zamówiliśmy tutaj w tym roku choinkę https://rattwood.com/pl/shop/meble-drewniane/zestawy-mebli-drewnianych/ ponieważ teraz wolimy nie wychodzić z domu. Nawiasem mówiąc, drzewo okazało się doskonałe, dom został udekorowany na nowy rok, wygląda po prostu magicznie! Polecam wszystkim!
baśka

Re: Jaką choinkę mam wybrać?

Post autor: baśka »

Zastanawiam się jaką choinkę wybrać, zawsze miałam żywą, ale teraz napatrzyłam się na te sztuczne a są tak piękne, że chyba się skusze na jakąś z nich. Bardzo fajne widziałam w sklepie https://erli.pl/boze-narodzenie-choinki,952, i chyba właśnie tam sobie wybiorę jakąś, ponieważ maja tam ich całkiem sporo.
ODPOWIEDZ