Jak pokonać karaluchy?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Poloneczka
Posty: 27
Rejestracja: 24 sty 2019, 14:51

Jak pokonać karaluchy?

Post autor: Poloneczka »

Zachęcam do sprawdzenia oferty sklepu Aga Pułapki. Znajdziesz tam produkty najwyższej jakości takie jak: skuteczne pułapki na owady, gryzonie a także artykuły ogrodnicze i malarskie.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 53
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:43

Re: Jak pokonać karaluchy?

Post autor: foxi »

U naszych znajomych pojawił się dość poważny problem - plaga szczurów w okolicy.Po prostu w odległości około 200 metrów znajduje się restauracja i wyrzucają tam odpadki spożywcze i pewnie stąd te szczury.Najlepiej jednak wezwać fachowców od zadań specjalnych - deratyzacja z Warszawy http://www.marmar24.pl/ .Bardzo skutecznie Panowie poradzili sobie z gryzoniami i na jakiś czas znajomi będą mieć spokój. Jednak się dowiedziałam działania trzeba będzie powtarzać co jakiś czas.
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Re: Jak pokonać karaluchy?

Post autor: Trompka11 »

To faktycznie poważny problem. Pamiętajcie, że nie chodzi tylko o względy estetyczne, ale przede wszystkim o kwestie bezpieczeństwa. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://sklepekozet.pl/pl/c/Walka-ze-szkodnikami/93 i zaopatrzyć się w odpowiednie środki do walki ze szkodnikami. Powinno Wam to bardzo pomóc, sami się o tym przekonajcie.
Awatar użytkownika
Raspa
Posty: 155
Rejestracja: 18 gru 2019, 14:20

Re: Jak pokonać karaluchy?

Post autor: Raspa »

Powiem tak, szkoda czasu na własnoręcznie pozbywanie się tych insektów. Warto postawić na firmę, która zajmuje się tym profesjonalnie. W okolicach Warszawy jest to firma GreenStyle http://greenstyle.com.pl naprawdę ich polecam.
Awatar użytkownika
Jaha
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2020, 10:34

Re: Jak pokonać karaluchy?

Post autor: Jaha »

Ja także uważam, że najlepiej jeśli takim problemem zajmuje się specjalista. W zeszłym roku mieliśmy problem ze szczurami, które zagnieździły się przy jednym z budynków gospodarczych. Wówczas skorzystaliśmy z usług Zakładu Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pana Marka Łuczaka https://www.ddduslugi.info/ . Po problemie nie ma już śladu. Firma bardzo profesjonalna z dobrym podejściem do klienta. Bardzo szybki czas realizacji usługi oraz przystępna cena.
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Jak pokonać karaluchy?

Post autor: bongu »

Myślę, że w tym celu warto zadzwonić po profesjonalną firmę, która tym się zajmuje. Ja kiedyś próbowałem wybić robactwo w mieszkaniu, ale niestety nic to nie dało. Jeśli pochodzisz z pomorza to firma https://bios.net.pl/ na pewno pomoże Ci się uporać z tym problemem.
okśd

Re: Jak pokonać karaluchy?

Post autor: okśd »

My karaluchy przywieźliśmy z wycieczki. Byliśmy w górach, no i niestety w torbach do domu mieliśmy niejedną pamiątkę z wyjazdu. Karaluchy się rozprzestrzeniły po naszym domu, było to po prostu straszne. Sami nie daliśmy siebie z tym rady, zatrudniliśmy do tego zadania firmę Fumigacja Leader z Lubania https://e-leader.pl/dezynfekcja-dezynse ... ratyzacja/. To rzetelna firma, która pracuje na terenie województwa dolnośląskiego. Poradzili sobie świetnie, mają szeroki zakres usług, pracują kompleksowo, mają korzystne ceny, polecam ich serdecznie.
ODPOWIEDZ