Jak osłonić taras?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
BenedyktPO

Jak osłonić taras?

Post autor: BenedyktPO »

Cześć wszystkim!

Poszukuję sposobu na osłonięcie tarasu od wiatru. Niby mam tam jakieś plisy i ażurową ściankę, ale myślę, że przydałaby się dodatkowa ochrona. Mieszkam w świętokrzyskim, a tu bardzo wieje. Macie jakieś pomysły?
Sławomir

Re: Jak osłonić taras?

Post autor: Sławomir »

Skorzystałem z oferty firmy Twinson, która wykonała dla mnie wysoki taras z deski kompozytowej w naprawdę atrakcyjnej cenie. Wszystkie prace wykonali bez najmniejszych problemów, dlatego szczerze Wam ich polecam.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 49
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:23

Re: Jak osłonić taras?

Post autor: paniola »

Zróbcie nad tarasem jakąkolwiek konstrukcję drewnianą a powinno to wystarczyć. Wiele osób zastanawia się tez nad tym co najlepiej na tarasie ułożyć na podłodze. Specjalna deska tarasowa już niejednokrotnie była stosowana przez użytkowników i jak dotąd wszyscy byli zadowoleni. W utrzymani w dobrej kondycji wszelkich elementów drewnianych pomaga specjalny impregnat do deski tarasowej z firmy Altax. Uważam ,że warto go stosować.
ODPOWIEDZ