Instalacje

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Instalacje

Post autor: Iza »

Witajcie,
jeśli wykonujecie właśnie instalacje w Waszym domu i potrzebne są Wam do tego różne elementy, to jestem przekonana, że hurtownia instalacyjna bydgoszcz https://proterm.sklep.pl/ spełni Wasze oczekiwania. Możecie tam kupić takie części po naprawdę atrakcyjnych, niewygórowanych cenach ;) A na dodatek wygodnie i bez wychodzenia z domu ;)
latawiecleć

Re: Instalacje

Post autor: latawiecleć »

Do instalacji wodociągowych, często potrzebne są dobre zawory zwrotne - https://kociolcenowy.pl/67-zawory-zwrotne , tu kupimy je w świetnej cenie. Oprócz ceny warto pamiętać o dobrym materiale z którego będą wykonane, dobry jest mosiądz, sprawdza się świetnie na długie lata używania. Zawory spełniają oczywiście wszystkie, rygorystyczne normy.

lg ii 3
BłażejWąs

Re: Instalacje

Post autor: BłażejWąs »

W kwestii zaworów i w ogóle szerokorozumianej armatury przemysłowej, to najlepiej szukać i kupować u producentów (polecam Bimar https://www.pphubimart.pl). Zawsze jest taniej, a w razie jakochkolwiek problemów wiesz gdzie i u kogo szukać pomocy. Myślę, że wiekszość użytkowników się ze mną zgodzi.
ODPOWIEDZ