Geodeta Bodzanów

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
geodezja-malopolska
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2020, 23:41

Geodeta Bodzanów

Post autor: geodezja-malopolska »

Co sądzisz o Geodeta Bodzanów. Jakie jest Twoje zdanie na temat Geodeta Bodzanów
Awatar użytkownika
maja95
Posty: 95
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:56

Re: Geodeta Bodzanów

Post autor: maja95 »

Jeśli chodzi o sam zawód geodety, to wydaje mi się że na pewno taka praca jest dobrze płatna i może nawet ciekawa. Patrząc na sklep https://www.laser.tools gdzie mozna kupić różne niwelatory do pracy geodety, to na pewno bierze on niezłą sumkę za udługi.
Awatar użytkownika
Kasja
Posty: 68
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:23

Re: Geodeta Bodzanów

Post autor: Kasja »

Ja z kolei uważam, że na geodecie nie powinno się oszczędzać, jeśli zależy nam na bardzo dobrze wykonanej usłudze. W końcu od tego zależy w dużej mierze przyszła budowa domu. Jeśli geodeta korzysta z najlepszych narzędzi, to znaczy, że ma wiedzę. Ja czytałam wiele dobrych opinii o https://geodezjamigon.pl/geodeta-milicz/ . Polecam kontakt z nim.
TomaszŚ

Re: Geodeta Bodzanów

Post autor: TomaszŚ »

Ja mogę polecić bardzo dobrego geodetę ale z Krośnic w woj dolnośląskim i jest to firma https://www.northgeo.com.pl/kontakt. Firma oferuję kompleksowe usługi z zakresu usług geodezyjnych w tym: geodezyjne pomiary inwentaryzacyjne, geodezyjne pomiary powykonawcze, podziały/rozgraniczenia działek i tym podobne.
AdamĄ

Re: Geodeta Bodzanów

Post autor: AdamĄ »

Ja mogę polecić dobrego geodetę w Stargardzie Gdańskim https://www.cejrowscy.pl/kontakt. Biuro usługi geodezyjne starogard gdański oferuje kompleksowe usługi z zakresu geodezji w bardzo przystępnych cenach. Polecam zapoznać się z ofertą tej firmy i ich oferta na stronie.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Geodeta Bodzanów

Post autor: Iza »

Jeśli ktoś z Was szukałby natomiast jakiś profesjonalnych programów dla geodezji, to polecam zapoznać się z ofertą firmy Cubic Orb na stronie internetowej https://www.cubicorb.com/. Jak widać firma ta specjalizuje się właśnie w dostarczaniu takiego oprogramowania. A może ktoś z Was miał już z nią do czynienia?
buntowniczka

Re: Geodeta Bodzanów

Post autor: buntowniczka »

Poszukując odpowiedniego geodety, zwracam uwagę na to, żeby priorytetowo traktowali przyjęte zlecenia i w miarę możliwości wykonywali je jak najszybciej a przede wszystkim fachowo. Słyszałem, że geodeta Naskrent właśnie do takich należy. Mam nadzieję, że uda nam się umówić w dogodnym terminie i podjąć współpracę.
ODPOWIEDZ