Dobry ekspres do kawy

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Tina1961
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2021, 17:46

Dobry ekspres do kawy

Post autor: Tina1961 »

Posiadacie w swoich domach ciśnieniowe ekspresy do kawy? Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem takiego sprzętu, bo miałam okazję kilka razy próbować kawy z takiego urządzenia i jest o niebo lepsza niż zwyczajnie zalana wodą z czajnika. Ponoć dobre ekspresy produkuje Melitta. Podpowiecie mi, na co się zdecydować?
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: Iza »

Nawet, jeśli kupicie dobry ekspres do kawy, może on któregoś dnia ulec awarii. Warto w takiej sytuacji wiedzieć, gdzie taki ekspres można naprawić. Z tego, co wiem, to na przykład naprawą ekspresów marki Siemens zajmuje się firma https://klinikaekspresow.pl/siemens. Może ktoś z Was miał już okazję korzystać z jej usług i chciałby podzielić się opinią na jej temat?
ignaś

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: ignaś »

Wybór odpowiedniego ekspresu to jedno. Inną moim zdaniem najważniejszą kwestią jest wybór dobrej kawy. To właśnie ona zapewnia nam niepowtarzalny smak, jak i aromat. Z tego poradnika https://kutno.net.pl/lifestyle/palarnia ... z6ut1O32Pq dowiedzieć się można sporo na ten temat. Dlatego za dobrą kawą warto rozejrzeć się w dobrej palarni ziaren.
ODPOWIEDZ