dezynfekcja powierzchni

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

dezynfekcja powierzchni

Post autor: lowest »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://insiemepolska.pl/sprzatanie.php
ołk

Re: dezynfekcja powierzchni

Post autor: ołk »

Używacie ozonatora? To jest sprzęt, który zrewolucjonizował naszą dezynfekcję biura. Produkt KILLVIR od producenta Klimawent S.A. https://klimawent.com.pl/oferta/oczyszc ... -ozonator/ z Gdyni, spisuje się nam doskonale. Oczyszcza i dezynfekuje powietrze, po jego użyciu już po jakiejś godzinie jego stężenie wynosi 25% wartości pierwotnej, nie ma tak przykrego zapachu, jak np. chlor, jest to raczej orzeźwiający zapach, jak po burzy. Ozon doskonale radzi sobie z wirusami, bakteriami i grzybami z wnętrza budynku. Polecam gorąco, na pewno będziecie tak zadowoleni z jego działania, jak my.
ODPOWIEDZ