Czy warto inwestować w studnie?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
kaśkaolech

Czy warto inwestować w studnie?

Post autor: kaśkaolech »

Chcesz zyskać niezależność? Mieć pewność, że woda będzie ciągle dostępna nawet w przypadku awarii sieci wodnych? Mamy w ofercie studnie głębinowe na każdą działkę, a do Klienta zawsze podchodzimy indywidualnie. Dołącz do naszych zadowolonych Klientów - właścicieli własnych studni.
Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami - studnie głębinowe Bielsko to Twoja najlepsza inwestycja!
małwa

Re: Czy warto inwestować w studnie?

Post autor: małwa »

A no dlaczego by nie? Wydaje mi się, że to porządna sprawa i ekologiczna, co tym bardziej nam wszystkim powinno odpowiadać. Ja sama szukam sposobu na to, żeby mój dom był jak najbardziej eko. I dlatego też sprawdzam takie elementy jak Watermark pompa głębinowa . To musi mi się dopasować, to chyba jasne?
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Czy warto inwestować w studnie?

Post autor: balecki »

Akurat ja jestem zdania, ze na pewno warto i u mnie na działce także taka studnia się znajduje. Całkiem niedawno także postanowiłem zakupić doskonałą pompę spalinową https://www.dostudni.pl/pompy-spalinowe ... ,c109.html gdyż mieszkając w domu to nigdy nie wiemy kiedy właśnie takie rozwiązanie może być nam po prostu potrzebne.
LóveOn

Re: Czy warto inwestować w studnie?

Post autor: LóveOn »

Oczywiście, ze warto inwestować w studnie, bo dzięki takiemu rozwiązaniu można zredukować koszty. Można mieć maksymalne osczędności. Taka inwestycja jesli chodzi o studnie jest jednorazowa w zasadzie. Co do firmy, która sie zajmuje takimi rzeczami to jest np taka jak tutaj https://www.aqua-wiert.pl/ Mega dobra opcja dla osób, z Nowego Sącza i okolic.
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 342
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Czy warto inwestować w studnie?

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Przeze mnie była poszukiwana pompa głębinowa 3"STm z wydajnością do 100 litrów na minutę. Najlepszą ofertę jaką udało mi się znaleźć w sieci, posiada firma Dambat: https://www.dambat.pl/3stm-pompy-glebin ... 0lmin.html. Moim zdaniem nie znajdziecie oferty na lepszy sprzęt.
jolkaa

Re: Czy warto inwestować w studnie?

Post autor: jolkaa »

Zawsze też można jednak postawić na https://www.pedrollopolska.pl/ . Jeśli chodzi o pompy to rzeczywiście wykonane są one z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo są bardzo ciche, nie powodują żadnych wibracji
ODPOWIEDZ