Budowa

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
farasr

Budowa

Post autor: farasr »

U nas dom jaki ma być wybudowany, to willa Floryda 4 od pracowni MG Projekt. Mam nadzieję, że uda nam się co nieco ogarnąć, ale jak coś ,to jednak sprawdzajcie tu https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda-4 nasz projekt. I niech to będzie naprawdę solidne. Niech mi się to sprawdzi.
donaa

Re: Budowa

Post autor: donaa »

Na pewno przyjdzie ten czas, kiedy trzeba będzie również wybrać odpowiednie wyposażenie. Nie wiem czy zastanawialiście się nad tym, ale super sprawą jest bojler ogrzewacz wody. Dzięki niemu możecie cały czas - na bieżąco cieszyć się ciepłą wodą. Jest wiele plusów stosowania takiego bojlera - wygoda, oszczędność....
kaki

Re: Budowa

Post autor: kaki »

Ja to Wam powiem, że naprawdę jestem w kropce, jeśli chodzi na przykład o energetykę miejsc, w których bywam i jak dla mnie na przykład, to szalunki do wykopów są po prostu ważne. No wiecie, jednak też muszę mieć siłę przebicia i działania jak dla mnie. Co wy na to?
Gargu

Re: Budowa

Post autor: Gargu »

Świetne drzwi wejściowe do domu ma firma KMT. Szczególnie warte uwagi są ich drzwi stalowe np. model Plus 75. Bardzo starannie wykonane drzwi, z wysokiej jakości materiałów wyprodukowanych w polskich fabrykach. Można starać się o dofinansowanie na ich zakup z programu czyste powietrze - spełniają wszystkie jego warunki.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 476
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Budowa

Post autor: feel09 »

Ściany, które należy porządnie wykończyć, dają gwarancję wysokiej wytrzymałości, w różnych warunkach atmosferycznych. Obecnie często do tego celu wykorzystuje się tynk termoizolacyjny , które w znacznym stopniu mogą pomóc w tym aspekcie. Jeśli chcesz wykorzystać taką możliwość, zajrzyj na stronę https://jmapartner.pl/tynki-cieplochronne/histobran/
Ryszard62

Re: Budowa

Post autor: Ryszard62 »

Czołem! Planuję wykonać studnię głębinową na terenie Żywca https://polskiestudnie.pl/ i zastanawiam się, która firma może być godna polecenia. Jeśli mieliście pozytywne doświadczenia lub znacie sprawdzone przedsiębiorstwa zajmujące się tym zadaniem, podzielcie się proszę swoimi sugestiami.
piżka

Re: Budowa

Post autor: piżka »

Zadbaj o to, aby Twoja posesja była odpowiednio zabezpieczona. Ogrodzenia i bramy od Polbram gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale także estetykę: https://polbram.eu/
ODPOWIEDZ