budowa dachu

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

budowa dachu

Post autor: Zefir »

Budowa domu to duże przedsięwzicie i spore koszty. Warto już podczas budowy szukać oszczędności. My zdecydowaliśmy się na użycie konstrukcji prefabrykowanych http://wpwinvest.pl/o-firmie/o-nas . To znacznie przyspieszyło powstawanie domu oraz pozwoliło zaoszczędzić sporo pieniędzy.
Awatar użytkownika
orzech
Posty: 61
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:38

Re: budowa dachu

Post autor: orzech »

Jeśli interesują Was wiązary dachowe z prefabrykatów to zajrzyjcie też na stronę https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/ . Znajdziecie tam między innymi ceny, a także wiele wartościowych informacji o prefabrykatach.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: budowa dachu

Post autor: Iza »

Ja również ostatnio trafiłam na ofertę tej warszawskiej firmy MG Dachy na stronie internetowej https://mgdachy.pl/. Dowiedziałam się, że jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca takie konstrukcje dachowe o dużej trwałości i wytrzymałości. Myślę, że naprawdę warto jej zaufać ;)
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 73
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:21

Re: budowa dachu

Post autor: kasiunia »

Jak chyba powszechnie wiadomo ,dach to najważniejsza konstrukcja każdego domu.Jego wykonanie trzeba więc zlecić firmie, która zna się na tych sprawach.Z tego co się dowiedzieliśmy współpracują z firmą, od której wypożyczają dźwig z operatorem https://www.dzwigi-kotlicki.pl/ , dzięki czemu przygotowane , ciężkie elementy dachu bezproblemowo osadzane są we właściwym miejscu. pzdr
Gożdz25

Re: budowa dachu

Post autor: Gożdz25 »

Dach jest najważniejszą konstrukcją - w każdym domu. By spełniał dobrze swoje funkcje musi być wykonany solidnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. By znaleźć firmę, która tak właśnie wykona swoją pracę trzeba trochę poszukać.Mój szef szukał bardzo długo ale w końcu znalazł firmę, które wykonała dach perfekcyjnie - https://mgdachy.pl/wiezba-dachowa/ .Zajęli sie tematem już od projektu.Szybko i solidnie i co również ważne terminowo.

MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
Rugoń

Re: budowa dachu

Post autor: Rugoń »

Jeżeli dobrej jakości materiały dachowe to tutaj warto zwrócić uwagę na Icopal producent u którego znajdziecie najwyższej klasy hydroizolacje do fundamentów jak System Bezpieczny Fundament® Icopal który zawiera 64 gotowe rozwiązania projektowe. Jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.
ODPOWIEDZ