Agencja ochrony

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
fryś

Agencja ochrony

Post autor: fryś »

Jaka firma ochroniarska jest godna polecenia? Chodzi o ochronę domu przed włamaniami. Dobrze by było mieć system monitoringu, jakiś alarm. Ktoś coś?
ZenonŃ90

Re: Agencja ochrony

Post autor: ZenonŃ90 »

Agencja ochrony to też dobre zabezpieczenie ale nie najskuteczniejsze i ja polecam zabezpieczać się wewnętrznie i wewnętrznie. Ja preferuję jakiś dobry alarm, umowę z agencja ochrony na monitoring domu i oczywiście sejf. Jeżeli chodzi o sejf to swój zamówiłem w tej firmie https://www.konsmetal24.pl/.
Awatar użytkownika
kikko
Posty: 134
Rejestracja: 03 paź 2019, 19:25

Re: Agencja ochrony

Post autor: kikko »

Ja też doradzę dobry namiar - działającą w całym kraju agencję ochrony Securitas https://www.securitas.pl/ To mega super specjaliści z korzystnymi stawkami. Oferują projektowanie i serwis zabezpieczeń, ale także m.in. zdalną weryfikację sygnałów alarmowych, co jest bardzo sensowne bo pozwala oszczędzić pieniądze. Dzięki zdalnej weryfikacji agencja wie, czy wymagana jest interwencja, czy też alarm włączył np. silny podmuch wiatru. Oni nie przyjeżdżają na darmo, wy nie płacicie. U nas super się to sprawdza w praktyce.
ODPOWIEDZ