zaufany prawnik dla przesiębiorstwa

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
kleopatra_97
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2022, 20:44

zaufany prawnik dla przesiębiorstwa

Post autor: kleopatra_97 »

Cześć wszystkim, czy jako przedsiębiorcy korzystacie może z usług jakiegoś zaufanego prawnika? Ja się nad tym zastanawiam, bo wiem, że może to być korzystne dla mojego biznesu. Znalazłam zresztą u siebie w mieście kilka ofert jak obsługa prawna firm Łódź, na pewno o tym słyszeliście, prawda? Dajcie znać, co zyskaliście na takiej współpracy z kancelarią :)
Anielka

Re: zaufany prawnik dla przesiębiorstwa

Post autor: Anielka »

Gdybyście natomiast potrzebowali pomocy (czy jako osoba prywatna, czy jako firma) z prawa leśnego lub łowieckiego to polecam kancelarię prawną Magdaleny Adamczewskiej. Prowadzi ona praktykę w Szamotułach, ale nie ogranicza się tylko do lokalnej działalności, przyjmuje klientów z całej Polski.
gualalal

Re: zaufany prawnik dla przesiębiorstwa

Post autor: gualalal »

A może dobrze wziąc takiego prawnika znanego, jak potrzebujemy dobrej porady? Często się wypowiadają rózni w necie, albo w telewizji? Wydaje mi sie ze moze oni sa bardziej obeznani w różnych problemach i moga lepiej pomóc?
Kredytobiorca 22

Re: zaufany prawnik dla przesiębiorstwa

Post autor: Kredytobiorca 22 »

Nie wydaje mi sie. Tacy prawnicy są bardzo drodzy. Weź przykładowo tego Mickiewicza, facet merytorycznie się wyraża, bardzo. Ale jest drogi. Więc jednak trzeba patrzeć na swoje interesy. Więc na niego akurat bym sie nie zdecydował.
ODPOWIEDZ