zarządzanie pracownikami w firmie

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
wisław_74
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2023, 0:48

zarządzanie pracownikami w firmie

Post autor: wisław_74 »

Cześć wszystkim! Szukam rozwiązania problemu z zarządzaniem pracownikami w mojej firmie. Wiem, że jest to wyzwanie, ale jestem pewien, że razem z Wami uda mi się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Może ktoś z Was ma doświadczenie w systemach przywoławczych bezprzewodowych? Chętnie wysłucham Waszych opinii i porad. Wierzę, że dzięki Waszej pomocy uda mi się wprowadzić zmiany, które przyniosą pozytywne efekty. ;)
Majkel

Re: zarządzanie pracownikami w firmie

Post autor: Majkel »

Optymalizacja procesu onboardingowego ma zasadnicze znaczenie dla zwiększenia efektywności nowych pracowników. Rozwiązania oferowane przez https://gamfi.com/pl/ umożliwiają firmom wprowadzenie nowoczesnych i angażujących metod szkoleniowych, które skutecznie wspierają szybką adaptację i integrację nowo zatrudnionych osób z kulturą organizacyjną.
Adrian33

Re: zarządzanie pracownikami w firmie

Post autor: Adrian33 »

Jak mówimy o systemach do zarządzania pracownikami, to szczególnie mocno przydaje się dziś program do rozliczania delegacji https://www.logito.pl/moduly-systemu/mo ... /delegacje - zwłaszcza jeśli Twoja firma często wysyła pracowników na wyjazdy służbowe. Pracownicy mogą elektronicznie uzupełnić wniosek, a po wyjeździe załączyć dokumenty typu faktura czy paragon - o wszelkich aktualizacjach wniosku są potem informowani. Znacznie ułatwia to organizowanie wyjazdów służbowych i panowanie nad wydatkami.
ODPOWIEDZ