własny hotel

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Aąrzek

własny hotel

Post autor: Aąrzek »

własny hotel - macie? jak wam ida interesy?
Żaneta

Re: własny hotel

Post autor: Żaneta »

Ja prowadzę pensjonat nad morzem i powiem wam, że bardzo dobrze idzie interes i mam obstawiony każdy pokój. Powiem wam, że mam wiele klientów stałych , którzy regularnie wynajmują u nas pokoje i goście bardzo chwalą, że jest czyściutko, pachnąco w dobrej cenie. Jeżeli ktoś z was szuka firmy , która może starczyć tzw dyfuzory zapachowe to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://myf.pl/category/zapach-do-spa - ja u nich kupuję !
krótka

Re: własny hotel

Post autor: krótka »

Pamiętaj, że należy zacząć od zaopatrzenia we właściwe meble. Ja postawiłem na te z oferty http://konar-meble.pl/oferta/ a jakość w takiej formie całkowicie sprostała moim wymaganiom na tym polu. Być może i Wy znajdziecie w tym coś dla siebie? Nasz hotel wygląda przez to bardzo atrakcyjnie.
MacekŻ

Re: własny hotel

Post autor: MacekŻ »

Jeżeli szukasz firmy, która oferuje mebli do SPA i hoteli to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://www.panqube.pl/meble-dla-firm/do-hoteli-i-spa . Ja osobiście polecam zakup mebli do hoteli właśnie w tej firmie i powiem wam, że jestem bardzo zadowolony bo jest meble są trwałe i nawet teraz zamawiam taką kanapę CATANIA 200 .
czekoladowamilkaa

Re: własny hotel

Post autor: czekoladowamilkaa »

Super pomysł! Jestem pewna, że biznes będzie się dobrze rozwijał. Gdybys szukała ręczników i innych tekstyliów hotelowych polecam zajrzeć na https://4horeca.com.pl/c/5/reczniki-frote-hotelowe.html Oferta tej firmy jest rozbudowana i mają przystępne ceny. Jakość tekstyliów jest bardzo wysoka.
ODPOWIEDZ