Tłumaczenia biznesowe

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
bulbulator
Posty: 30
Rejestracja: 29 cze 2019, 18:49

Tłumaczenia biznesowe

Post autor: bulbulator »

Ostatnio trafiłem na świetne biuro tłumaczeń, które w bardzo krótkim czasie przetłumaczyło mi bardzo wazne dokumenty, przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny. Zwyczajowo mieliśmy różne doświadczenia z biurami tłumaczeń, ale te wzniosło się na wyżyny jakości obsługi klienta. Nazwa biura to Focus, a słowo to zawsze dobrze mi się kojarzyło. Z popularnymi samochodami chociażby, czasopismem popularnonaukowym z lat mojej młodości, teraz będzie zaś kojarzyło mi się z rewelacyjnymi tłumaczeniami.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2019, 16:10 przez bulbulator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: mazajka »

Z takich tłumaczeń korzysta wiele firm. A o jakości usług świadczy przede wszystkim poziom wiedzy i doświadczenia takiego tłumacza. Przeczytajcie sobie na http://midimania.pl/tlumacz-idealny-czy ... a/mvl_qmle jakie cechy wyróżniają takiego profesjonalnego tłumacza. Przydatne wskazówki dla samych tłumaczy jak i osób, które z usług takich tłumaczy korzystają.
Awatar użytkownika
aska
Posty: 160
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:44

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: aska »

Niedawno sam szukalam dla swojej firmy dobrego i profesjonalnego biuro tłumaczeń w Opolu. Udało mi się je znaleźć i musze powiedzieć, że na prawdę świetnie mi się z nim współpracuje. Jak najbardziej polecam wam się zapoznać z jego ofertą tłumaczeń, ponieważ moim zdaniem warto!
Awatar użytkownika
molka
Posty: 228
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: molka »

To fakt, że tłumaczenia najlepiej wykonywać przy pomocy biur tłumaczeń. Jeśli interesuje Was tłumacz j. nideralndzkiego, to u http://www.polskoniderlandzki.pl/tlumac ... andzkiego/ możecie zamówić rzetelne i merytoryczne przekłady dowolnych dokumentów. Zlecenia realizowane są bardzo szybko, dzięki czemu nie będziecie musieli długo czekać na potrzebne Wam przekłady.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Zefir »

Prowadząc różne biznesy i nie tylko, wiele firm współpracuje z firmami z zagranicy. Dlatego też warto zapewnić sobie Tłumaczenia Chiński by móc poprowadzić też takie rozmowy. Nie jest to język, który każdy zna i lepiej jest sie o to zatroszczyć.
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 93
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:08

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Tomasz332 »

Potrzebujesz szybkiego tłumaczenia pisma prawniczego lub innego na jakiś język obcy? Ta firma na pewno pomoże ci z tym dogadamycie.pl . Jeśli potrzebujesz bardzo szybkiej usługi to dostaniesz indywidualną wycenę. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile mniej więcej będzie koszt takiego tłumaczenia to skontaktuj się osobiście.
Awatar użytkownika
Daro
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:05

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Daro »

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Bardzo mnie to zaciekawiło.
Nikt nie jest patriotą, gdy chodzi o podatki
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: mczay »

Takie tłumaczenie trzeba zlecić rzetelnej firmie, której można zaufać. Ja polecam biuro tłumaczeń Akademia, które ma świetne opinie, a ich tłumaczenia zawsze są na czas. Mają oni dużą dostępność obcych języków, a na stronie: https://biuroakademia.pl/tlumaczenia/ukrainski/ jest oferta dotycząca tłumaczeń w języku ukraińskim. Tak samo korzystne są oferty dotyczące innych języków :)
Awatar użytkownika
dualna
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:29

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: dualna »

Ja szczerze powiem, że kiedyś zdecydowałam się sama przetłumaczyć pewne dokumenty. Stwierdziłam, że język znam, więc nie może to być nic trudnego. Mój zapał jednak z każdą godziną wygasał. Przekonałam się, że bez znajomości języka branżowego nie jest to wcale proste. Miałam nawet materiały poradnikowe ze strony http://www.euro-babel.com/ . Fachowa i przydatna wiedza, jednak mimo to nie podjęłam się zadania. Teraz korzystam tylko i wyłącznie z biura tłumaczeń. Oddając dokument w takie miejsce mam pewność, że zostanie on przetłumaczony rzetelnie i nie będzie wymagał nanoszenia korekt.
Awatar użytkownika
Qubis77
Posty: 108
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:49

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Qubis77 »

Ze swojej strony, jeżeli będziecie szukali profesjonalnego wsparcia w zakresie tłumaczenia dokumentów urzędowych i biznesowych w języku szwedzkim to polecam BTS Biuro, którzy zajęli się w moim przypadku - szwedzki dowód rejestracyjny oznaczenia dobra cena, krótki czas i pełne wsparcie obsługi. Tak, jak być powinno!
Awatar użytkownika
mksi898
Posty: 220
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:25

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: mksi898 »

Znalezienie dobrego tłumacza jest zdecydowanie bardzo trudnym zadaniem. Wśród naprawdę dobrych biur tłumaczeń, znajdują się też takie, których pracownicy nie przykładają się do swojej pracy - tłumaczenia robione są nie terminowo i mało precyzyjnie. Ja jestem w stanie polecić Ci biuro, które oferuje się na stronie: https://supertlumacz.pl/ . Ma bardzo ciekawą, szeroką ofertę, wśród której do wyboru jest wiele rodzajów i języków tłumaczeń - to czyni ofertę tak atrakcyjną. Biuro gwarantuję wysoką jakość tłumaczeń i terminowość. Ma doskonałe opinie i duże doświadczenie, bo istnieje na rynku już 12 lat.
Awatar użytkownika
Gray
Posty: 30
Rejestracja: 06 kwie 2020, 11:00

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Gray »

W Warszawie polecam zgłosić się do tłumacza przysięgłego języka niemieckiego http://www.mawil.pl/. Świetna jakość tłumaczeń i sprawna obsługa. Szybko realizuje zlecenia. Wysokie kompetencje.
Olena

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Olena »

Tłumacz języka hiszpańskiego godny polecenia to https://tlumacz.katowice.pl/. Kilkakrotnie korzystałam z usług i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Tłumaczenia zawsze rzetelnie i profesjonalnie przygotowane. Termin realizacji krótki. Miła współpraca.
Awatar użytkownika
mantra
Posty: 160
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: mantra »

Szukając tłumaczeń warto zrobić to w internecie. Wiele firm, biura tłumaczeń świadczą swoje usługi online, co jest bardzo wygodne dla klientów i świetnie sprawdza się w obecnej sytuacji epidemicznej. Dobrym rozwiązaniem, bardzo potrzebnym w wielu sytuacjach jest korektor tekstów, możecie tak wysłać tekst w języku obcym do sprawdzenia.
ośd

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: ośd »

W racji tego, w jakiej branży pracujemy, tłumaczenia biznesowe mamy przez cały czas. Nie robimy ich sami, zamiast tego wolimy skorzystać z usług firmy, która się w tym specjalizuje. Korzystamy z biura tłumaczeń Interlang z Gdyni http://interlang.pl/oferta/tlumaczenia- ... tyczne.php . Ich oferta jest kompleksowa, posiadają szeroki zakres usług i spisują się doskonale. Nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń, to kompetentni ludzie, pracują terminowo i w korzystnej cenie, polecam.
naś

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: naś »

Tłumaczenia biznesowe to nasza codzienność, nie zatrudniamy tłumaczy na etacie, zamiast tego korzystamy z usług kancelarii tłumaczeń przysięgłych i zwykłych Rotas we Wrocławiu http://www.rotas.pl/oferta/tlumaczenia-pisemne/. Robili nam tłumaczenia przysięgłe, a obecnie są to przede wszystkim same tłumaczenia zwykłe, biznesowe. Spisują się doskonale, pracują terminowo, są rzetelni, zdecydowanie są godni polecenia.
Sławek

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Sławek »

Jeśli chodzi o tłumaczenia dla biznesu to pomocna okazać się może firma https://dogadamycie.pl oni są doświadczonym i profesjonalnym biurem tłumaczeń. Z nimi można się z łatwością dogadać i to o każdej porze bo pracują 24/7. Zobaczcie ale moim zdaniem mają świetne oferty. Formularz kontaktowy jest na stronie.
róża

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: róża »

Jeśli chodzi o tłumaczenia specjalistyczne z angielskiego i na angielski. to proponuję zobaczyć tą ofertę tu https://tlumaczenia-gk.pl/techniczne To biuro tłumaczeń z długoletnim doświadczeniem. Tu przetłumaczycie min publikacje naukowe, a też strony www, instrukcje obsługi, katalogi itp. Sprawdźcie sami, bo oferta jest bardzo duża, a ceny niewysokie.
Tłumaczka1

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Tłumaczka1 »

Ja polecam biuro tłumaczeń Skrivanek, które działa na polskim rynku od ponad dwudziestu lat i ma w swoim zespole osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem, takie jak tłumacz polsko niemiecki, angielsko-polski, ale też m.in. polsko-grecki i indonezyjsko-polski. Tłumaczenia biznesowe to jedna z jego specjalizacji.
ODPOWIEDZ