Sprawdzone podnośniki koszowe

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Izajasz_78
Posty: 24
Rejestracja: 29 lip 2019, 22:50

Sprawdzone podnośniki koszowe

Post autor: Izajasz_78 »

Hej! Wiecie może gdzie wynajmę sprawdzony podnośnik koszowy? Chciałbym zamontować kilka reklam i bilbordów, a w związku z tym potrzebuję sprawdzonego podnośnika. Znajomy polecał mi wynajem sprzętu od firmy LiftStar. Macie jakieś zdanie na jej temat?
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 25
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:11

Re: Sprawdzone podnośniki koszowe

Post autor: Michał »

Moim zdaniem Liftstar to jedna z najlepszych firm. Wynajmowaliśmy wraz z firmą podnośnik przy pracach filmowych i to była bardzo dobra decyzja. Wszystko dostaliśmy na czas i w dobrym stanie.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Sprawdzone podnośniki koszowe

Post autor: lowest »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://zwyzkipodnosniki.pl/
EdwardŚ

Re: Sprawdzone podnośniki koszowe

Post autor: EdwardŚ »

Wynajmem maszyn do robót ziemnych i montażowych zajmuje się także firma https://www.anitex-dg.pl/kontakt. Ja niedawno wypożyczyłem stamtąd podnośnik teleskopowo – przegubowy o wysokości roboczej wynoszącej 16 m. Sprzęt był utrzymany w nienagannym stanie technicznym, dzięki czemu znacznie ułatwił i przyśpieszył moją pracę.
MateuszF

Re: Sprawdzone podnośniki koszowe

Post autor: MateuszF »

Jeśli chodzi o podnośnik koszowy do robót wysokościowych to też mam dla was dobry namiar - w pomorskim zgłoście się do firmy Pawła Szmurło. Tu zostawiam wam stronę internetową jego firmy: http://dzwikop.pl/wynajem-podnosnikow/p ... i-koszowe/ Wykonują prace na terenie całego województwa pomorskiego. Warto się na nich zdać, bo są solidni, rzetelni, usługi wykonują w terminie, także pamiętajcie o nich o ile jesteście z okolicy. U nas doskonale się spisali.
Tadżyk

Re: Sprawdzone podnośniki koszowe

Post autor: Tadżyk »

Ogólnie same podnośniki koszowe są świetnymi maszynami i ja również chcę dodać, że niezwykle ważną opcją jest właśnie to aby również wiedzieć gdzie bez problemów w Łodzi je wynajmiemy. Zachęcam was do sprawdzenia oferty firmy http://rent-expert.pl/ ponieważ wiem, że oni właśnie zajmują się wypożyczaniem takich maszyn.
ODPOWIEDZ