sklep online - gotowa strona?

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
konstantyn1971
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2023, 21:07

sklep online - gotowa strona?

Post autor: konstantyn1971 »

Witam forumowicze. Czy ktoś z was zdecydował się może na inwestycję w gotowy sklep internetowy? Pytam, bo sam chciałabym rozpocząć swoją przygodę z e-commerce, ale nie mam doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Szukam gotowego rozwiązania, które będzie łatwe w obsłudze, funkcjonalne i estetyczne. Czy ktoś może mi polecić sprawdzonego dostawcę? Dzięki i pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 101
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:54

Re: sklep online - gotowa strona?

Post autor: Kitku »

Jeśli szukacie do waszej firmy rozwiązań w postaci płatności, to moim zdaniem warto zwrócić się do autopay.pl. Znajdziecie tam między innymi Płatności ratalne oraz szereg innych usług w dobrej cenie. Jeśli potrzebne są wam płatności online w firmie, to moim zdaniem warto tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Roch
Posty: 27
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:18

Re: sklep online - gotowa strona?

Post autor: Roch »

Proszę o poradę w dwóch sprawach.
Pierwsza to wybór programu do newslettera w sklepie internetowym w wordpress. Do tej pory miałam Mailpoet ale średnio jestem zadowolona. Polecacie coś innego? I czy jest taka opcja żeby przy zapisie do newslettera klient nie musiał potwierdzać zapisu klikając w link wysłany do niego mailem? Czy można zrobić tak żeby samo jego podanie na stronie sklepu adresu mailowego i kliknięciu "zapisz mnie do newslettera" wystarczało?
Druga sprawa to, że klep internetowy to u mnie w ogóle jakaś porażka. Jest od ok. 1,5 roku i niestety od 3 miesięcy nie generuje prawie żadnych zamówień, a wcześniej było tylko trochę lepiej. Wiem że to kwestia pozycjonowania, reklamy itp. ale nie mam na to żadnych środków więc jest jak jest (czyli tylko fanpage fb, co tygodniowa reklama na fb, profil na google moja firma i od bardzo niedawna instagram).
Wcześniej było trochę lepiej i myślałam, że się samo rozkręci, bo staram się dbać o klientów, asortyment mam różnorodny i poszerzam go ciągle (naturalna drogeria).
Generalnie mam sklep stacjonarny i to na nim się skupiam ale poświęciłam sporo czasu i troszkę pieniędzy w promocję sklepu internetowego na fb i miałam nadzieję, że coś ruszy.

Czy warto jest w tym przypadku skorzystać z pomocy firmy zewnęrznej https://blackdale.eu/tworzenie-stron-internetowych/ Jak tutaj? Jakie macie doświadczenie?
Dino

Re: sklep online - gotowa strona?

Post autor: Dino »

Wybierając platformę dla sklepu online, warto postawić na rozwiązanie zapewniające wszystkie niezbędne integracje ecommerce, które usprawnią wykonywanie różnych zadań. Integracje z serwisami czy usługami oferowanymi przez zewnętrznych dostawców pozwalają na efektywną współpracę z systemami płatności, dostawcami logistycznymi i platformami marketingowymi. Dzięki temu będziesz mógł skoncentrować się na rozwijaniu biznesu, podnosząc jednocześnie zadowolenie klientów. Integracje e-commerce https://asiston.pl/asiston-e-commerce/ są więc fundamentem dla płynnej i efektywnej obsługi sklepu internetowego, zapewniając jego sukces na rynku.
Szyszka

Re: sklep online - gotowa strona?

Post autor: Szyszka »

Prawidłowe zdefiniowanie grupy docelowej to fundament skutecznego marketingu dla każdego sklepu. Ten proces pozwala nie tylko na dopasowanie oferty produktowej, ale również na skierowanie komunikacji marketingowej w sposób, który rezonuje z odbiorcami. Efektywna strategia oparta na dobrze zrozumianej grupie docelowej pozwala na budowanie długotrwałych relacji z klientami i zwiększanie ich zaangażowania. Cenne wskazówki na temat tego, jak osiągnąć te cele, znajdują się na stronie https://istotne.pl/boleslawiec/wiadomos ... e-sukcesu/ więc fajnie o tym pamiętać.
wika

Re: sklep online - gotowa strona?

Post autor: wika »

Sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś przydatne informacje na temat tego, jak działają Przelewy online. Na szczęście znajoma wspomniała mi, że na stronie portalu autopay.pl można znaleźć sporo przydatnych informacji na ten temat. Okazuje się, że płatność szybkim przelewem realizowana jest na podstawie przelewu wewnątrz bankowego na rachunek autopay w banku klienta. Myślę, że to bardzo ciekawa sprawa.
Awatar użytkownika
Weroninka
Posty: 57
Rejestracja: 13 mar 2019, 16:06

Re: sklep online - gotowa strona?

Post autor: Weroninka »

Moja znajoma otwarła sklep na Sky-Shop. Dodatkowo zdecydowała sie na moduł ratalny IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ jest zadowolona zaróno ze sklepu jak i z takiej formy płatnosci
ODPOWIEDZ