Skąd klimatyzacja do biura?

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Polmira1984
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, 8:30

Skąd klimatyzacja do biura?

Post autor: Polmira1984 »

Cześć! W te wakacje po przeżyciu niemiłosiernych upałów postanowiłam sobie, że na przyszły sezon zamontuję klimatyzację w moim biurze. Szukam więc odpowiednich specjalistów od tego rodzaju instalacji. Co powiecie o Centrum Rekuperacji? Wydają się mieć najkorzystniejszą ofertę.
Awatar użytkownika
Ludomir
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2020, 17:28

Re: Skąd klimatyzacja do biura?

Post autor: Ludomir »

Instalacje takie jak klimatyzacja do biura czy mieszkania to pestka dla fachowców z Centrum Rekuperacji. Znają się na wentylacji, na rekuperatorach i gruntownych wymiennikach ciepła. Może powiedzieć, że mają to w małym palcu ;) Dlatego zlecenia realizują sprawnie i na wysokim poziomie.
zośka

Re: Skąd klimatyzacja do biura?

Post autor: zośka »

Ja bym stawiał na klimatyzację bo bardzo staniała i stała się popularna tym bardziej że upały z roku na rok będą większe. Polecam ofertę https://clima.com.pl/ która działa w stolicy i jest dystrybutorem lidera klimatyzacji czyli firmy Toshiba. Zapewnią najlepszy sprzęt i atrakcyjne ceny czyli to co najważniejsze dla klienta. Ponadto mają w ofercie usługi montażu i serwisowania więc wszystko zrobią jak należy a twoja kuchnia będzie miała komfortowe warunki.
ODPOWIEDZ