Rozwiązywanie problemów podatkowych

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
sensualna
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:58

Re: Rozwiązywanie problemów podatkowych

Post autor: sensualna »

Niestety, nie wszystko może rozwiązać za nas księgowa. Jeśli ktoś ma dziecko i zalega z opłatami alimentacyjnymi, może się spodziewać wyroku. Więcej o tym przeczytacie na tym portalu https://spiralazadluzenia.pl/wnioski-po ... jnych.html , ale mój wujek tak właśnie miał. Nie miał z czego płacić, więc na 2 lata poszedł do więzienia, potem drugi raz. Przykre, ale tak mamy skonstruowane prawo.
Awatar użytkownika
rudy lis
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2019, 13:44

Re: Rozwiązywanie problemów podatkowych

Post autor: rudy lis »

Ja korzystam z programu www.wFirma.pl i nie mam problemów z podatkami, księgowością ani fakturowaniem. Program posiada system do fakturowania z CRM i magazynem, więc osoby prowadzące sklep internetowy nie muszą martwić się kwestiami dotyczącymi zarządzania sprzedażą: wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza
Może warto wziąć sprawy w swoje ręce?
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:10

Re: Rozwiązywanie problemów podatkowych

Post autor: Finki »

Do fakturowania fajnie sprawdza się też program Faktura Small Business. To szybkie narzedzie, bardzo prydatne w małej i średniej wielkości firmie. MEGA-TECH: https://www.mega-tech.com.pl przygotował naprawdę dobre rozwiązanie do zarządzania sprzedażą, fakturami i innym i wystawianymi dokumentami.
Awatar użytkownika
allo83
Posty: 141
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:18

Re: Rozwiązywanie problemów podatkowych

Post autor: allo83 »

Tutaj zdecydowanie udajcie się do http://doradca.gliwice.pl/. Narobiłam sobie problemów z podatkami poprzez niewiedzę i roztargnienie. Dzięki fachowej akcji pracowników biura, udało mi się szybko rozwikłać sytuację. Polecam.
ODPOWIEDZ