Programy lojalnościowe

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
anuś

Programy lojalnościowe

Post autor: anuś »

Korzystacie z programów lojalnościowych w swoich firmach? Ja nigdy nie korzystałam, dlatego chętnie sprawdzę, co możecie mi polecić. Możliwości jest naprawdę sporo, więc śmiało można się na coś zdecydować, ale nie wiem, który program będzie miał najlepszą jakość. Koniecznie dajcie znać!
zizuś2444

Re: Programy lojalnościowe

Post autor: zizuś2444 »

Przyznaję, że ja zawsze chętnie korzystam z takich programów lojalnościowych, więc na pewno taki program przyciągnie do Twojej firmy nowych klientów. Jeśli zależy Ci na tym, aby cały program był zrobiony dobrze i profesjonalnie, polecam Ci skorzystać z oferty dostępnej na stronie https://i360.com.pl . Jest ona bardzo ciekawa i zachęcająca, na pewno całym programem zajmą się z dużym zaangażowaniem, więc zarówno Ty jak i Twoi klienci będziecie z tego zadowoleni. Firma ma duże doświadczenie w swoim fachu. Przyznaję, że robi to w firmie różnicę.
Awatar użytkownika
znina
Posty: 119
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:59

Re: Programy lojalnościowe

Post autor: znina »

Pamiętajcie, że sama organizacja programu lojalnościowego to nie wszystko - warto również wzmocnić całą akcję innymi działaniami marketingowymi jak loterie promocyjne czy audioteksowe. Warto dowiedzieć się jak jedna akcja wspiera drugą np. poprzez takie artykuły https://gf24.pl/26573/loterie-wspieraja ... lnosciowe/.
Awatar użytkownika
dualna
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:29

Re: Programy lojalnościowe

Post autor: dualna »

@znina - bardzo dobry artykuł. Aby uzupełnić wiedzę na temat programów lojalnościowych mogę wam polecić również lekturę artykułu https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/li ... r-BB1bUCPx gdzie dowiecie się jak programy lojalnościowe wpływają na aktywizację sprzedaży.
Małgośka

Re: Programy lojalnościowe

Post autor: Małgośka »

Mnie tak samo jak Was interesują programy lojalnościowe. Poznań i okolice, chociaż pewnie większość można załatwić też online. Sama znalazłam taką ofertę https://www.programylojalnosciowe.com.pl/ na pewno jest ktoś na forum kto korzysta i doradzi, podpowie co wybrać.
ODPOWIEDZ