pomoc dla deweloperów - jakie narzędzia?

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Czesław95
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2023, 12:18

pomoc dla deweloperów - jakie narzędzia?

Post autor: Czesław95 »

Witam. Czy ktoś z was spotkał się może z czymś takim jak deweloper system? Pytam, ponieważ zależy mi na tym, aby dowiedzieć się, jakie konkretnie narzędzia mogą mi pomóc w mojej pracy. Pracuję w branży nieruchomości, więc domyślacie się, jakie narzędzia byłyby mi potrzebne. Może macie coś konkretnego do polecenia od siebie? Dziękuję za wszelką pomoc!
Błażej

Re: pomoc dla deweloperów - jakie narzędzia?

Post autor: Błażej »

Na rynku nieruchomości ważne jest, aby deweloper oferował mieszkania, które są gotowe do wprowadzenia się bez konieczności przeprowadzania dodatkowych prac remontowych. Firma, która zapewnia wysoki standard wykończenia swoich mieszkań, może przyciągnąć klientów ceniących sobie wygodę i oszczędność czasu. Więcej informacji na temat standardów wykończenia oraz dostępnych mieszkań można znaleźć na stronie https://atal.pl/ i to jest ważna informacja.
moamoaa

Re: pomoc dla deweloperów - jakie narzędzia?

Post autor: moamoaa »

Czy możecie mi powiedzieć więcej na temat tego, co może nam wskazać kierunek w remontowaniu? Mamy kawałek ściany do naprawienia po ostatniej imprezie i nie wiem, czy mam część jeszcze doburzyć i dodać cegieł, czy zaprawa naprawcza do tynków wystarczy. Niby nie ma aż takiej dziury, ale porządne zadrapania w tynku są. Co wy na to?
ODPOWIEDZ