Pieniądze na start

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Gustaw_88
Posty: 23
Rejestracja: 21 cze 2019, 7:04

Pieniądze na start

Post autor: Gustaw_88 »

Chcialbym zaczac inwestowac w nieruchomosci, podobno bezpieczne, dosc pewne no i mieszkanie zawsze jest jakims kapitalem na starosc... Tylko nie wiem jak zaczac? Skad wziac kase na mieszkanie na wynajem?
Awatar użytkownika
Edmund
Posty: 45
Rejestracja: 20 sie 2019, 10:24

Re: Pieniądze na start

Post autor: Edmund »

Na szkoleniu https://wiwn.pl/ dowiesz się, jak budować zdolność kredytową i skad wziąć kasę na pierwsze mieszkanie i jak w ogóle na tym dobrze zarobic
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 38
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:50

Re: Pieniądze na start

Post autor: Kalanss »

Nie musisz iśc na szkolenie, żeby dowiedzieć się czym jest zdolność kredytowa i jak ją poprawić. Nie zrozum mnie źle, absolutnie nie odradzam Ci wzięcia udziału w jakimkolwiek szkoleniu i chcę jedynie, żebyście mieli świadomość, że wiele informacji możecie znaleźć zupełnie za darmo. Internet jest przepełniony blogami finansowymi i macie w czym wybierać, ale ja polecę Wam szczególnie ten blog http://kredytariusz.pl/
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Pieniądze na start

Post autor: bongu »

Też nie miałam pojęcia skąd wziąć pieniądze, ale na szczęście postąpiłam zgodnie z poradami Marii Bucardi, które znalazłam w jej filmach https://mariabucardi.pl/pl/c/Filmy-Marii-Bucardi/71
Awatar użytkownika
ully
Posty: 85
Rejestracja: 21 wrz 2019, 20:54

Re: Pieniądze na start

Post autor: ully »

U mnie też pieniądze są potrzebne, tylko że na inny biznes, niezwiązany z nieruchomościami. Dzięki znajomemu dowiedziałem się o https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ , on dostał kredyt na swoją firmę i to na dogodnych warunkach. Wysłałem formularz i mam nadzieję, że też się uda. Obecna sytuacja też nie sprzyja, banki też nie wszystkim kredytów teraz udzielają.
Awatar użytkownika
polkis
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:55

Re: Pieniądze na start

Post autor: polkis »

Pewnie, że są placówki wspierające start-upy, ale wydaje mi się, że najlepiej jest mieć, przed rozpoczęciem biznesu, jakiś plan oszczędnościowy , coś odłożyć samodzielnie, a dopiero potem startować. Początkujący biznes to niewiadoma, która może wciąż potrzebować nowych funduszów.
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 283
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Pieniądze na start

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Są konkretne przepisy, które warunkują, kto, kiedy i w jakich warunkach musi posiadać zarejestrowaną i funkcjonującą kasę fiskalną. Warto zapoznać się z nimi, jeżeli ma się wątpliwości. Pod tym adresem www https://cvweb.pl/biznes/jaka-kasa-fiskalna-do-taksowki/ opisane jest, kto musi ją mieć oraz z jakimi kosztami trzeba się przy tym liczyć
Awatar użytkownika
uwaga2019
Posty: 64
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:07

Re: Pieniądze na start

Post autor: uwaga2019 »

Dobrze jest posiłkować się kredytem, firma finansowa BoldlInvest https://www.boldinvest.pl/ zaproponuje jedne z najlepszych warunków na rynku jeśli chodzi o kredyty. To świetni eksperci, oprócz wspomnianych dobrych warunków kredytu otrzymamy fachowe doradztwo i pomoc w korzystaniu z produktów finansowych a także wiele innych porad związanych z finansami. Jeśli chodzi o środki finansowe to po załatwieniu formalności od razu znajdują się na naszym rachunku.
Awatar użytkownika
sensualna
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:58

Re: Pieniądze na start

Post autor: sensualna »

Dla wielu biznesów kluczowe jest to, ile pieniążków i skąd mogą pozyskać, by móc się rozwijać. I na pewno część myśli o kredycie, ale to w zupełności należy sprawdzić takie https://ekspertfinansowy.pl.tl/ opcje. Dzięki doradztwu kredytowemu mamy pewność, że wybrana przez nas opcja albo jest najlepsza, albo w 100% będzie nam odpowiadać.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Pieniądze na start

Post autor: mczay »

Jak się prowadzi biznes w kraju ?
mróz

Re: Pieniądze na start

Post autor: mróz »

Jeśli masz pieniądze na rozpoczęcie działalności koniecznie trzeba zainwestować w urządzenia fiskalne. Jednym z tych, w które trzeba zainwestować to kasa fiskalna. ich wybór na rynku jest naprawdę wielki, więc czasami ciężko podjąć decyzję. Warto więc skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców. Ja znalazłem takich tutaj https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne , po zapoznaniu się ze specyfiką działalności dopasowali odpowiedzenie urządzenia.
ODPOWIEDZ