Parking przy zakładzie

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Godzisław1986
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:42

Parking przy zakładzie

Post autor: Godzisław1986 »

Witajcie.
Czy znacie i możecie polecić mi sprawdzoną firmę zajmującą się wykonywaniem oznaczeń na parkingach przyzakładowych? Mam tu na myśli wyznaczanie miejsc, malowanie strzałek i pasów dla pieszych.
Awatar użytkownika
Wiesław1966
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:17

Re: Parking przy zakładzie

Post autor: Wiesław1966 »

Ja serdecznie polecam firmę malowanielinii.com, bo na oznakowaniu poziomym znają się doskonale. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i niezwykle profesjonalnie. Korzystają z nowoczesnych metod, a ich usługi wcale nie są drogie.
Awatar użytkownika
kikko
Posty: 134
Rejestracja: 03 paź 2019, 19:25

Re: Parking przy zakładzie

Post autor: kikko »

Co do parkingu to na pewno przyda wam się też kontakt do zaufanej firmy od słupków i blokad czy ograniczników parkingowych. Ja mam jak najlepsze zdanie o Znak Big https://znakbig.pl/ z okolic Poznania. Firma szybko realizuje zamówienia a ich sprzęty są dobrej jakości i mają korzystne ceny. Ja się cieszę, że udało mi się na nich trafić.
Duśka

Re: Parking przy zakładzie

Post autor: Duśka »

Na takim parkingu firmowym warto obecnie pomyśleć także o udogodnieniach dla samochodó elektrycznych. Na pewno warto zamontować stację ładowania tego typu pojazdów - https://wallbox.pl/do-domu/bmwconnect-22kw żeby każdy pracownik mógł sobie w razie czego podłączyć samochód. Takich samochodów jest coraz więcej, więc na pewno będzie to trafiona inwestycja.
parkinguś43

Re: Parking przy zakładzie

Post autor: parkinguś43 »

Profesjonalna firma ma w swojej ofercie usługi parking Balice lotnisko] albo po prostu najem lub dzierżawę takich obiektów. Parkingi te są wyposażone w super nowoczesne programy i sprzęty, ochrona jest 24/7 . Firma bardzo chętnie odpowie na wasze pytania związane z ofertą najmu lub dzierżawy parkingu.
wikii

Re: Parking przy zakładzie

Post autor: wikii »

W tej chwili rozważam możliwość skorzystania z usług dostępnych na stronie internetowej https://taab.pl/ . Ta firma oferuje wysokiej jakości produkty związane z wyposażeniem parkingowym, a ich obsługa klienta jest znana z dużego zaangażowania i profesjonalizmu.
ODPOWIEDZ