Oprogramowanie antywirusowe

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
dualna
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:29

Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: dualna »

Hej, z jakiego antywirusa korzystacie? Macie może coś sprawdzonego co śmiało możecie polecić? Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
znina
Posty: 119
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:59

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: znina »

Ja już dość długo korzystam z oprogramowania, które znalazłam na stronie https://gdata.pl/o-nas . Zdecydowałam się własnie na nie z uwagi na to, że firma jest pionierem w dziedzinie takich właśnie zabezpieczeń. Wiadomo, że każdy chce aby jego dane były skutecznie chronione, więc moim zdaniem nie ma co oszczędzać na swoim bezpieczeństwie. Możesz zajrzeć sobie w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
rudzielec
Posty: 56
Rejestracja: 07 lip 2019, 22:00

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: rudzielec »

Prawda jest taka, że dobre oprogramowanie antywirusowe, to podstaw. Musi ono chronić nasz sprzęt przed różnymi włamaniami oraz przed utratą danych. Tutaj https://bitdefender.pl/ sobie zerknijcie. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych produktów. Warto się tam rozejrzeć i wybrać najlepsze rozwiązanie w naszym budżecie.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: lowest »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://gdata.pl/antivirus-for-mac https://gdata.pl/biznes
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:54

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: Kitku »

Według mnie, każda firma powinna być wyposażona w programy antywirusowe i antyspamowe. Bez tego, jest ogromne ryzyko, że ktoś postanowi wykraść nam dane z systemu. Dlatego polecam wam zajrzeć tutaj : https://www.netcomplex.pl/ gdzie możecie zakupić pełen zestaw w bardzo atrakcyjnej cenie. Dajcie znać, co uważacie o ich ofercie.
słodka

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: słodka »

Uważam że antywirus zawsze się przyda. Tak samo jak bezpieczny komunikator https://bestcom.com.pl/art/5757/nigdy-n ... smartfona/ do którego nie mają dostępu osoby trzecie jak to jest w przypadku innych darmowych messengerów
Awatar użytkownika
finka
Posty: 114
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: Oprogramowanie antywirusowe

Post autor: finka »

Nie tylko tradycyjny antywirus jest waży ale przydaje się też anty-ddos zwłaszcza jeśli chodzi o firmy. Dzięki niej dane firmy są zabezpieczone, a Twoja firma nie musi obawiać się zagrożeń, czy martwić o utratę reputacji czy chociażby przestojów spowodowanych takimi atakami.
ODPOWIEDZ